reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

Wow, Maksiu:-)!Postawny mężczyzna z Ciebie.
A nasza Tosia prawdziwa modelka:tak:Szczulputka, wysoka.... fiu,fiu:-)
Maciuś wysoki pewnie będzie z taką stópką:-D
Kubuś raczej bliżej Natasiowych rozmiarów...tak po sąsiedzku pewnie:-)

U nas waga 8900g. Ubranka na 74-80 (ale np. bluzy z NEXTA albo kurteczka Adidasa 3-6 miesięcy jeszcze dobre:szok:)
Butki Natasia nosi 20. Kapcie 19.
Kupiłam jej balerinki 21 bo wydawało mi się ze 20 będzie za mała i klops. Muszą poczekać bo klapią mimo paseczka:-D
 
reklama
A ja nei mam pojęcia ile moje dziecko waży i mierzy...mam nadzieję, ze nie chudnie, ale nie latamy już do przychodni się stresować, bo znowu nas do jakiegoś specjalisty wyślą:-p Butki około 21, ale zależy od marki, a ciuchy od 74 do 92, ze wskazaniem na 80-86;-)
 
A ja nei mam pojęcia ile moje dziecko waży i mierzy...mam nadzieję, ze nie chudnie, ale nie latamy już do przychodni się stresować, bo znowu nas do jakiegoś specjalisty wyślą:-p Butki około 21, ale zależy od marki, a ciuchy od 74 do 92, ze wskazaniem na 80-86;-)
ja tylko się pod tym podpiszę :-)
 
Ok no to też wpisuje wymiary ku potomności.
Szłapa 23/24 wzrost jakieś 90 cm- ubranka na 24 mc albo większe- szerokie bary mamy.
waga hmm...nie mam pojęcia koło 13 kg będzie ale dawno nie ważyłam.
 
to u nas przy okazji wczorajszego szczepienia:
waga jak zwykle piórkowa, 3 centyl - 9500 gr
wzrost 25-50 centyl - 82 cm
 
Pabla, to mnie zaskoczyłaś. Na zdjęciach Lenka na taka drobinkę nie wygląda! Olga wczoraj stanęła na wadze domowej i pokazała aż 11kg :-)
 
Pabla ooo To Cinek goni Lenkę

8 miechów wczoraj wybilo i :
Waga: 9700
długość: 79 cm
główka: 44

młoda waży 13,4 ale w ciuchach a wzrost...hmmm urosła coś ostatnio ale ile ma nie wiem..buty 23 ale rośnie nóżka i niedługo pewnie 24 będzie
 
no Cinek ostro pakuje:tak:a wzrost to prawie jak Kuba:szok:
Lenka juz teraz dba o linię:tak:
ale biegaja non stop te nasze dzieci to jak mają być grubiutkie:-pna to co Kuba zje w ciągu dnia (czasami je dwa obiady) to powinien wazyć z 15 a nie 11:-p:-D
 
reklama
Do góry