reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
To widzę, że Maks w wagowej czołówce miał już trochę ponad 14 kg a jak wychodził ze szpitala we wtorek to miał 13850 , ubranka 92/98 , buty zależy od firmy ale raczej 23. Duży ten mój dzidziuś:-)
 
a my jak większość koleżanek forumowych ważymy 10,5 i chodzimy już w większosci w 86 i maalutkimi kroczkami wchodzimy w 92, aczkolwiek rajstopki to mamy już 92, bo 86 na papci zwisają:baffled: a nogę to mamy duzią, bo 22 na styk:baffled:
 
No Maks chłop jak dąb!
Kubcio mniejszy,ale za to jaki zwinny.
I w sumie Kic dobrze masz z tymi butami,bo chyba na dłużej starczają co? maciek miał 21 rok temu.teraz 24.
Ubrania na 92.
A z waga przed szpitalem było 13,8,a w przeddzień wypisu 13,3 -to byo tydzień temu,ale młody teraz nadrabia ostro.
 
Madzia powiem szczerze, że te nikei ma już długooo i nadal w nie wchodzi, był taki czas że wołał "ała", myslałam że mu sa ciasne i kupiłam 21ale te mu wyskakują,chyba był to czas gdy nauczył się tego słówka i je non stop powtarzał:-pteraz ma "Bartki" 21 i wydaje mi się że jest mu w nich wygodnie:tak:sandałki kupiłam na 22 (na wyprzedaży zimowej:-p) więc mam nadzieję żedo lata mu urośnie do21,5:-p
Maciuś ma dużą nogę, u mnie niektóre "małe" przedszkolaki mają 24:tak:
Julia to Zu wysoka panna rośnie:tak:
ciuchy na 92 wiszą, a wiszą na Kubulcu:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry