reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

toska :-D:-D:-D

A przyrostami wagi nie ma się co teraz przejmować - przecież Maluchy przeżywają największy w życiu skok wydatku energetycznego. Jakbyśmy my z leżenia i gapienia się w ścianę przeszły do TAKIEJ aktywności, to SPADEK wagi o połowę nikogo by nie zdziwił ;-) A my wymagamy pięknych przyrostów ;-)
Jeśli dziecko jest zdrowe, ma humor i apetyt, to nie ma co dodawać sobie zmartwień na siłę ;-)
 
reklama
Livka na domowej wadze wazy 9800,mierzy 81cm,zobaczyny jak u lekarza?a ja nie powiem ile ważę na domowej:-p:rofl2:
 
uo matko.Slicznie wazą maluchy.Popadam w kompleksy.Waga Amelki 7820.Wogole przybiera tylko po 200gram miesiecznie.A ja dalej nie moge znalezc przyczyny:baffled:.I ostatnio lekarz chyba mi ja zle zmierzyl bo zapisal 68 cm.Tyle wzrostu to ona miala w marcu i widze ze urosla.Chociazby po ciuszkach no i wogole na oko.Cos zbabrał chyba
 
No, ja mam tylko nadzieję że Magda nie potroiła swojej wagi, bo to by oznaczało że waży ponad 12 kg.:szok: Ostatnio mam wrażenie wręcz że schudła. Raz że strasznie mało je, a dwa że zaczęła się dużo ruszać więc może gubi. Stawiam na ok. 10,5-11,00. Mam taką nadzieję przynajmniej.:laugh2:
 
moja Alusia ma 77,5 cm (80 centyl) i 9,5 kg (50 centyl). troche mi malo przyrosla przez ostatni miesiac no ale zaczela chodzic od czerwca wiec to na pewno dlatego. Waga urodzeniowa 4100 :-)
 
I jeszcze jedno sandałki które kupiłam Maksowi nadal są mu duuużo za duże :szok: a kupiłam rozmiar 20 :baffled:
Jak był u babci to kupiła mu paputki :confused: rozmiar 18,5 i też są mu za duże :szok::szok::szok:

I bądź tu człowieku mądry :baffled: Jacek nosi rozmiar 35 :-p
 
reklama
u nas dzis waga 8,630 kg czyli blisko potrojenia wiec spokojna glowa moja, wzrostu trudno wyczuc bo moje dziecko nie lubi sie klasc z przymusu wiec pomiar sie nie odbył, butki filip nosi rozmiar 21 - bynajmniej wczoraj takowe zakupilismy
 
Do góry