reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

MIHIR gratuluje, z calego serca sie ciesze - powiedz mi slonko jaki mialas winik b-hcg-jaka wartosc .z gory dziekuje

 
reklama
dziekuje Oliwko..juz Tobie mowie..a raczej pisze...
beta hCG- 1560 mlU/ml
jak na 44 dzien po ostatniej miesiaczce to wcale zbyt duza nie byla...

Ale testy sikane i tak nie potrafily wykryc.I nadal nie potrafia...Nie wiem dlaczego..
 
witam :) zajrzałam na Wasze forum i pomyśłałam, że muszę się z Wami czymś podzielić :) Moje starania o ciążę zaczęły się w październiku 2004 r. lekarze badania, wszystko ok, a dzieciątka jak nie było tak nie ma- aż w końcu 6 lutego 2006r.- kiedy spóźniał mi się 7 dni poszłam do apteki i po test i aż nie mogłam uwierzyć, jak nic były dwie kreski, na drugi dzień badanie krwi, co potwierdziło :) teraz w poniedziałek idę na wizytę do gina, i już się nie mogę doczekać na wieści, co u mojej dzidzi słychać :)
życzę Wam wszystkim cierpliwości i wytrwałośći
pozdrawiam

5589212
 
agazet gratuluję z całego serca
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Dbaj o siebie i maluszka. Dużo zdrówka.
 
Agazet to teraz muisz sie ciagle usmiechac :) Ale gratuluje:) Ja tez staralam sie (jak dla mnie) dlugo..I wiem jaka to radosc dowiedziec sie ze jest dziecko w Tobie ;)

Wiki.Z tym jak na szpilkach to nie tylko ty:) Wczoraj do 24.30 walczylam z rozancem.Zmowilam caly za Ciebie..musi sie w koncu cos udac..Tylko bioje sie o Ciebie w razie wypadku ze test nic nie wykryje..Ale jest to tylko czcze gadanie baby ktora ciagle sie zawodzila..
Mam wielka nadzieje i wierze poprostu ze Ci sie uda:)
 
reklama
mihir jeslo odpukac niewyjdzie nic to objecuje sobie narazie dac na luz jakis czas i wziasc sie za siebie ..badanka lekarz itp...niebdzie zemna zaz tak zle......:):)
 
Do góry