reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
Z tego co wiem to owulacja po clo nastepuje ok 5-7 dni po skonczeniu clo,ale zalecam monitoring usg ,bo czasem trzeba podac leki na pękniecie jajeczka.trzymam kciuki
 
czesc aniu:)...zobaczysz jak tu czas leci blyskwicznie od jednej @ do drugiej az w koncu dzidziolek zoabczysz nwet nieebdziesz wiedziec kiedy :)
 
Dziekuje Wam bardzo za wszystkie informacje!Wszystkie bardzo dokladnie przeczytalam i przemysle!
jesli jeszcze cos wiecie to piszcie!Ja nie zawsze moge pogadac ale postaram sie czesciej tu zagladac!
Jeszcze raz WIELKIE DZIAAAAA!!!!!!!!
 
Leyna pisze:
z tego co pamiętam na ulotce clo jest napisane, że owulacja może pojawić się między 10-15 dniem.

oliwka pisze:
Z tego co wiem to owulacja po clo nastepuje ok 5-7 dni po skonczeniu clo,ale zalecam monitoring usg ,bo czasem trzeba podac leki na pękniecie jajeczka.

miałam na myśli cykl 28-dniowy. clo bierze się przez 5 dni, czyli 5-9 dzień cyklu włącznie. czyli tak jak napisane na ulotce, owulacja pojawia się między 10-15 dniem (u mnie pojawiła się 6 dnia od skończenia clo)
ponieważ nie miałam możliwości monitorowania pęcherzyka na usg (długi weekend listopadowy ;) ) posłużyłam się testami owu

Kleopatra trzymam kciuki za powodzenie prób :)
 
Czesc dziewczyny! Mija kilka dni od naszych wspolnych staran... co bedzie sie okaze. Od wczoraj natomiast strasznie sie zle czuje (grypowo). W zwiazku z tym mam pytanie czy sa jakies przeciwskazania aby zarzyc cos w stylu Apap C itp? Z gory dziekuje za porade
 
Dzięki Elżbietko za info. Podnosi na duchu :)

Mihir gratulacje :)


A czas tu rzeczywiście leci szybko. Nawet nie zauważyłam kiedy czas iść do pracy. ;D O mało się nie spóżniłam ;D

 
Apap C możesz wziąść bo ma sam paracetamol i wit C. Ale jakieś leki z dodatkami np.gripeksy, ibupromy lub coś gdzie jest np. pseudoefedryna lub inny składnik na katar albo cofeina, kodeina to lepiej nie. A na katar w przypadu zafasolkowania to najbezpieczniejsza będzie woda morska np. sterimar, marimer. A propo Apapu C na mnie on działa dużo lepiej niż zwykły to chyba przez te bąbelki ;) A może to twoja fasolka daje o sobie znać ?????
 
reklama
jeśli bierzesz clo, to nie ma znaczenia jaki naturalnie długi masz cykl, poniewaz zaczynsz brac go w w wyznaczonym dniu i bierzesz konkretną ilosc tabletek, a po odstawieniu jest jajeczkowanie.
 
Do góry