reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
oj nie, ja wcale nie chcę tego stanowiska jak to ma wyglądać. Nie wiem, o której dziś skończę pracę. A jeden przełożony od 2 tygodni na urlopie i go częściowo zastępuje - jeszcze dwa tygodnie, drugi dziś się zawinął o 13, a trzeci jak go zapytałam przed 16, czy może coś wysłać klientowi, to mi napisał, żebym już sama wysłała, bo się zawija właśnie 🤡 a ja jak skończę przed 22 to będę szczęśliwa 🤡🤡🤡
co za hóiki!
 
Przez te 3 dni tak? Czyli jutro jakby chciał wypić piwo na urodzinach to będzie ok, czy raczej nie bardzo?
teoretycznie mówią o 7 dni bez alko przed badaniem (o ile dobrze pamiętam) ale wiadomo jak jest przecież w czasie starań też człowiek czasem się napije 😅
Jeśli wypije jedno czy dwa piwa, trzy dni przed to chyba nie powinno mocno zaburzyć wyników,. Chyba, że wypije sporo to może mieć już wpływ.
No ale jak wszystkie wiemy na nasienie wpływ ma wszystko 🤣
 
teoretycznie mówią o 7 dni bez alko przed badaniem (o ile dobrze pamiętam) ale wiadomo jak jest przecież w czasie starań też człowiek czasem się napije 😅
Jeśli wypije jedno czy dwa piwa, trzy dni przed to chyba nie powinno mocno zaburzyć wyników,. Chyba, że wypije sporo to może mieć już wpływ.
No ale jak wszystkie wiemy na nasienie wpływ ma wszystko 🤣
Eee to nie ma się co martwić mój mąż, to raczej słaby zawodnik jeśli chodzi o alkohol😁
3 piwa to jego absolutny max, na ogół 1 albo 2 wypije raz na czas .
 
oj nie, ja wcale nie chcę tego stanowiska jak to ma wyglądać. Nie wiem, o której dziś skończę pracę. A jeden przełożony od 2 tygodni na urlopie i go częściowo zastępuje - jeszcze dwa tygodnie, drugi dziś się zawinął o 13, a trzeci jak go zapytałam przed 16, czy może coś wysłać klientowi, to mi napisał, żebym już sama wysłała, bo się zawija właśnie 🤡 a ja jak skończę przed 22 to będę szczęśliwa 🤡🤡🤡
Powinnaś im dla zasady wypierdzielić l4!
A Ty po histero jeszcze leciałaś do pracy...
 
reklama
Do góry