reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Tak w ogóle to chciałam Wam powiedzieć, ze bardzo mi przykro, ze ostatnio jakieś chmury nad wątkiem się zebrały, jak nie okresy to okrutne białe testy i przepastne dołki przedokresowe. I jeszcze @Mademoiselle_Nika i Twoja historia - to wszystko jest po prostu bardzo bardzo nie fair💔 Podziwiam Was za Wasze cojones i chciałabym wysłać każdej trochę dobrych myśli i ciążowych fluidów. Zasadniczo trudno mi jest coś pisać o tym nie chcąc się za dużo udzielać bo jestem tu jedna nogą a druga czekam na pierwsze usg. Ale jakoś nie sposób ignorować takich emocji❤️‍🩹
Poza tym jeszcze taka refleksja, nie wiem czy w 100% trafna: czytam Was sporo i zawsze jestem pod wrażeniem ile naprawdę świetnych, wspierających facetów jest ‚w tle’. A mówią, ze porządnych facetów trudno znaleźć.. a tu proszę:)
 
Nie mogłam się doczekać i testowałam dzisiaj, dwa dni przed… biel bieli aż razi w oczy 😤 Robiłam pink super czuły. Może za szybko i powinnam jeszcze poczkać. Chociaż już miałam nadzieje ze to będzie to. miałam plamienia 7 dpo + dopadło mnie zapalenie pęcherza coś okropnego
Ile jesteś dpo?
 
reklama
Do góry