reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Przede wszystkim lekarz musi ocenić czy dobrze się oczysciłaś. Pewnie powie, że cb czy wczesne poronienia zdarzają się bo natura sama eliminuje "wadliwe" zarodki (bo często jest to prawdą) ale mimo wszystko proponuję zrobić pakiet na trombofilię żeby nie przyżywać tego jeszcze raz jeśli by się okazało, że w tym leży problem. Nie wiem jakie badania masz już za sobą ale jeśli nie masz podstawowych typu pakiet TSH, krzywa itd to może da ci skierowanie. I zapytaj kiedy będziesz mogła zacząć się starać ponownie.
Trzymam kciuki za wizytę ❤️
Dzięki, zapytam o tą trombofilie. Jak nie to pewnie wykonanam na własną rękę. Czytałam, że koszt około 400zł. Cena żadna jak za to, że mam drugi raz tego nie przechodzić.
Krzywej nie robiłam, ale glukoza u mnie w normie, insulina też. Robiłam cały pakiet tarczycowy TSH, FT3, FT4, Anty TPO, Anty Tg - wszystko piękne. Witaminę D (32, w normie), Morfologię (idealna), Wszystkie wirusowe (Różyczkę, Hiv, Kiłę, HBV, Toksoplazmozę). Cytologia była w normie. Mocz, też czysto. Coś polecasz dorzucić?
 
Dzięki, zapytam o tą trombofilie. Jak nie to pewnie wykonanam na własną rękę. Czytałam, że koszt około 400zł. Cena żadna jak za to, że mam drugi raz tego nie przechodzić.
Krzywej nie robiłam, ale glukoza u mnie w normie, insulina też. Robiłam cały pakiet tarczycowy TSH, FT3, FT4, Anty TPO, Anty Tg - wszystko piękne. Witaminę D (32, w normie), Morfologię (idealna), Wszystkie wirusowe (Różyczkę, Hiv, Kiłę, HBV, Toksoplazmozę). Cytologia była w normie. Mocz, też czysto. Coś polecasz dorzucić?
Trombofilię tylko prywatnie. Jeśli reszta jest ok to nie ma sensu żebyś robiła póki co resztę badań. Chyba, że inne dziewczyny coś dodadzą. Możliwe, że przytrafiło Ci się z tego względu o którym już pisałam i zaraz będziesz w szczęśliwej ciąży, czego Ci życzę z całego ❤️
 
Trombofilię tylko prywatnie. Jeśli reszta jest ok to nie ma sensu żebyś robiła póki co resztę badań. Chyba, że inne dziewczyny coś dodadzą. Możliwe, że przytrafiło Ci się z tego względu o którym już pisałam i zaraz będziesz w szczęśliwej ciąży, czego Ci życzę z całego ❤️
Dobra, to ukłuję się jak mi żyły trochę odpoczną po szpitalu :)
 
Ja dzisiaj dostałam od męża listę najlepszych zup świata (chyba krąży juz od jakiegoś czasu bo gdzies juz słyszałam ze żurek jest ba podium). No i teraz się zastanawiam gdzie je pomidorowa?
P.S. Zainspirowałam się i dzisiaj jest żurek taki jakby wielkanocny bo na swieta wprawdzie jedliśmy w restauracji ale co to jest jedna miska, musi być prawilny pełny gar💪🏻

wtf??? A gdzie grochówka 😥🙅‍♀️
 
reklama
Do góry