reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Ja dzisiaj dostałam od męża listę najlepszych zup świata (chyba krąży juz od jakiegoś czasu bo gdzies juz słyszałam ze żurek jest ba podium). No i teraz się zastanawiam gdzie je pomidorowa?
P.S. Zainspirowałam się i dzisiaj jest żurek taki jakby wielkanocny bo na swieta wprawdzie jedliśmy w restauracji ale co to jest jedna miska, musi być prawilny pełny gar💪🏻
 

Załączniki

  • 769C1E6A-6515-4660-B306-A35AD81943C1.jpeg
    769C1E6A-6515-4660-B306-A35AD81943C1.jpeg
    367,5 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Ja dzisiaj dostałam od męża listę najlepszych zup świata (chyba krąży juz od jakiegoś czasu bo gdzies juz słyszałam ze żurek jest ba podium). No i teraz się zastanawiam gdzie je pomidorowa?
P.S. Zainspirowałam się i dzisiaj jest żurek taki jakby wielkanocny bo na swieta wprawdzie jedliśmy w restauracji ale co to jest jedna miska, musi być prawilny pełny gar💪🏻
Czy tylko ja nie rozumie fenomenu ramenu? :D Prawilny polski rosół z domowym makaronem!
 
Jak dla mnie dziwne jest to, że jak u nas masz żurek to każdy wie z czym żurek się jada i jaki ma być. Rosół czy inne tak samo. A ramenu możesz mieć milion rodzajów (ale kocham ramen).
Hm no u mnie to wynika pewnie z ograniczenia smakowego do wielu produktów, które dodaje się właśnie jako dodatki do ramenu. :) Albo jeszcze nie jadłam takiego dobrego, dobrego
 
Ja dzisiaj dostałam od męża listę najlepszych zup świata (chyba krąży juz od jakiegoś czasu bo gdzies juz słyszałam ze żurek jest ba podium). No i teraz się zastanawiam gdzie je pomidorowa?
P.S. Zainspirowałam się i dzisiaj jest żurek taki jakby wielkanocny bo na swieta wprawdzie jedliśmy w restauracji ale co to jest jedna miska, musi być prawilny pełny gar💪🏻
Ej ale jak to żurek wyżej niż pomidorowa? Nie zgadzam się.
Poza tym w zestawieniu jest słowacki kapuśniak, a nasz narodowy też jest czaderski.
 
Kochane, wiem, że są tu, niestety, takie które przeszły podobną historię jak ja tj poronienie. U mnie to poronienie samoistne w 5+3. Dzisiaj jadę na kontrolę do lekarza. Chce przygotować się przed wizytą. Jakie pytania warto zadać?
P.S. jak nie temat na kreski to dajcie znać.
Przede wszystkim lekarz musi ocenić czy dobrze się oczysciłaś. Pewnie powie, że cb czy wczesne poronienia zdarzają się bo natura sama eliminuje "wadliwe" zarodki (bo często jest to prawdą) ale mimo wszystko proponuję zrobić pakiet na trombofilię żeby nie przyżywać tego jeszcze raz jeśli by się okazało, że w tym leży problem. Nie wiem jakie badania masz już za sobą ale jeśli nie masz podstawowych typu pakiet TSH, krzywa itd to może da ci skierowanie. I zapytaj kiedy będziesz mogła zacząć się starać ponownie.
Trzymam kciuki za wizytę ❤️
 
reklama
Do góry