reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Mój mąż w pracy codziennie robi między 20-25tys kroków
O, a ja myślałam ze moje 18 tys na zmianie to dużo😝(pozdrawiam służbę zdrowia;) Chociaż trzeba przyznać, ze wraz z nabieraniem doświadczenia udawało mi się zamknąć dzień na 15 tysiach bo jednak wjeżdża więcej planowania i multitasking
 
W ogóle to chciałabym podziękować Wam za ten miesiąc, mam nadzieje, ze okaże się on bardzo szczęśliwy i dla tych, które w kwietniu zaszły i jeszcze (tak jaj ja) drżą o to, co już się udało wytrwać, i dla wszystkich, które dzielnie do dziś trzonowaly i cionże już tuż tuż.. Nie ma 1000 stron, wiem ze ja sama dużo się nie poudzielałam a często też rządziły dołki (co jest jak najbardziej uprawnione). Dla tych, które muszą pauzować, dla dziewczyn po cholernych biochemach i innych stratach lub tych, które z jakichś przyczyn musiały zrezygnować na jakiś czas ze starań jest moja największa porcja uścisków.
pozwolę sobie stalkować Was też w maju, wiele nie mam wiedzy do podzielenia się ale kciuki mam dwa i nie zawaham die ich użyć ;)
 
reklama
A ja wczoraj szczerze porozmawiałam z siostrą i powiedziałam jej o wszystkich poronieniach (wiedziała tylko o jednym), o klinice o staraniach, które trwają już 2,5 roku... Nawet nie wiecie jak mi ulżyło.. tak się wygadać komuś na żywo 😊

Ale jestem dzisiaj niedo*ebana bo mąż wziął sobie do serca ten seks o 3 w nocy i skończyliśmy przed 5 a o 7 miałam pobudkę A miał być szybki numerek 🥴

Idę klepać sałatki, bo dzisiaj goście to w końcu mam dla kogoeje robić 😁

Miłego dnia 😘
Od 3 do 5 się seksiliście? :D
 
Do góry