reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Podobno kieliszek wódki z pieprzem pomaga na zatrucia. Ja się nigdy nie odważyłam 😅
Fuuuj u mnie paw murowany , od samego powąchania wódki mnie naciąga, że tak powiem brzydko, i jeszcze pieprz...I wypić o nie.
Nie nawidzę tego zapachu, i mam złe wspomnienia z czasów jak miałam 19 lat jak kiedyś przykozaczyłam z wódką w towarzystwie dla zgrywy, ile to ja nie wypije.

Tydzień czasu byłam chora 🤢
 
Fuuuj u mnie paw murowany , od samego powąchania wódki mnie naciąga, że tak powiem brzydko, i jeszcze pieprz...I wypić o nie.
Nie nawidzę tego zapachu, i mam złe wspomnienia z czasów jak miałam 19 lat jak kiedyś przykozaczyłam z wódką w towarzystwie dla zgrywy, ile to ja nie wypije.

Tydzień czasu byłam chora 🤢
Mhm, Ty jak miałaś 19 lat a ja w te święta tak kozaczylam :) Aż mi temperatura na wykresie wskoczyła na 36,8 🤣
 
Fuuuj u mnie paw murowany , od samego powąchania wódki mnie naciąga, że tak powiem brzydko, i jeszcze pieprz...I wypić o nie.
Nie nawidzę tego zapachu, i mam złe wspomnienia z czasów jak miałam 19 lat jak kiedyś przykozaczyłam z wódką w towarzystwie dla zgrywy, ile to ja nie wypije.

Tydzień czasu byłam chora 🤢
eeee tam 🤣 ile ja w życiu się nachorowałam po alko 🙈 wstyd mowic🤣
 
reklama
Ja w święta wielkanocne:
 

Załączniki

  • IMG_1354.jpeg
    IMG_1354.jpeg
    91,5 KB · Wyświetleń: 65
Do góry