reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

reklama
ja dowiedziałam się miedzy 3 a 4 tc a to tylko dlatego pewnie wyda się wam to śmieszne że moja mama była u wróżki i ta przepowiedziała że w dniu ślubu zajdę w ciąze, a że byłam na wypowiedzeniu w tym czasie postanowiłam szybko zaraz po ślubie zrobić test z niedowierzanie patrzyłam na dwie blade krechy ledwo widoczne następne 2 testy pokazały to samo a póżniej test z krwi pokazał ciąze.
 
ja dowiedzialam sie o ciazy w 8-9 tydzien poniewaz zawsze mialam strasznie nieregularne @ jak zaczely sie wymioty to zrobilam test i 2 piekne krechy byly po 17 miesiacach staran
 
Ja byłam w 5. Byłam święcie przekonana, że okres mi sie spóźnia z powodu stresu, którego ostatnio miałam sporo. A tu taka niespodzianka :)
 
mam znajomą której znajoma która powiedziała że dowiedziała się że jest w ciąży dopiero w 3 miesiącu, ale jak to możliwe???? co z @???

ja za to wiedziałam dzień po jak nie dostałam okresu:) przeczucie:-)poza tym też bardzo czekałam na to dziecko i z każdym miesiącem oczekiwałam a tu nagle:) 4-5 dni zrobiłam 3 testy wyszły pozytywne :-):-)
 
Ja się dowiedziałam w 13 dniu fazy lutealnej (czyli dwa dni przed terminem), wyszedł mi blady pozytywny teścior :) Ale już wcześniej podejrzewałam ;) Czułam to, a objawem były wrażliwe piersi i to, że brzuch zaczął boleć kilka dni po owu a potem przestał boleć, zamiast boleć tuż przed @ ;) No i to już idzie 12 tc :)
 
ja się dowiedziałam dopiero pod koniec 15 tyg bo wogóle nic nawet nie przeczuwałam że mogę być w ciąży :-) Ale chłopak kazał mi test zrobić bo tego samego dnia zemdlałam i taką niespodziankę nam niuńka zrobiła :)
 
reklama
Do góry