reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Dobra, to teraz głupie pytanie 😂 pamiętacie moją fobie dzownienia? Że muszę się przygotować mentalnie 2 dni wcześniej?
To jak zadzownię tam się zapisać, to wystarczy, że powiem, ze chce się zapisać na badania genetyczne w ramach NFZ? Czy na badania genetyczne dotyczące niepłodności? Czy wymienić je wszystkie?
Ja chyba powiedziałam, że chciałam zapisać się na badania na NFZ genetyczne. I Pani od razu wiedziała o co chodzi.
A jak dalej czujesz opór (ja nie lubię nigdzie dzwonić, najczęściej zostawiam to facetowi 😆) to na fejsie jest taka super kobieta z "ale to ja dzwonię" i ona za parę złotych może za Ciebie zadzwonić i Cie umówić (to dla osób które nie lubią tego 😆). Patrzyłam i taka szybka rozmowa kosztowała parę złotych (9zł za 3 minutową rozmowę) jakoś czas temu. 🙈
 
reklama
Ja chyba powiedziałam, że chciałam zapisać się na badania na NFZ genetyczne. I Pani od razu wiedziała o co chodzi.
A jak dalej czujesz opór (ja nie lubię nigdzie dzwonić, najczęściej zostawiam to facetowi 😆) to na fejsie jest taka babeczka z "ale to ja dzwonię" i ona za parę złotych może za Ciebie zadzwonić i Cie umówić (to dla osób które nie lubią tego 😆). Patrzyłam i taka szybka rozmowa kosztowała parę złotych (9zł za 3 minutową rozmowę) jakoś czas temu. 🙈
haha dobre! :D ale chyba dam radę. Nie lubię bardzo, ale robię :D
U mnie w pracy np na badania medycyny pracy umawia mnie koleżanka z zespołu :D
 
Ja dzwonię tylko do lekarzy. Wszelkich stolarzy, mechaników, sklepy, etc, załatwia narzeczony. 🤦🙈
ej to w sumie tak jak u nas :D ja dzownię do lekarzy, ale tylko od takich do niepłodności, żeby nas zapisać. Do swoich mąż dzowni sam. W tym sam się umawia na badania nasienia.
A do fryzjera umawia mnie mama a ja jej za to wyjmuję ze zmywarki... 😂
 
Dobra, to teraz głupie pytanie 😂 pamiętacie moją fobie dzownienia? Że muszę się przygotować mentalnie 2 dni wcześniej?
To jak zadzownię tam się zapisać, to wystarczy, że powiem, ze chce się zapisać na badania genetyczne w ramach NFZ? Czy na badania genetyczne dotyczące niepłodności? Czy wymienić je wszystkie?
Babo mogę Cię umówić, za free - nie skasuje 9 zł za 3 minuty 😂 ale musisz mi wasze dane podać.
 
Dobra, to teraz głupie pytanie 😂 pamiętacie moją fobie dzownienia? Że muszę się przygotować mentalnie 2 dni wcześniej?
To jak zadzownię tam się zapisać, to wystarczy, że powiem, ze chce się zapisać na badania genetyczne w ramach NFZ? Czy na badania genetyczne dotyczące niepłodności? Czy wymienić je wszystkie?
Też nie cierpię dzwonić, ale odebrała bardzo miła pani :) powiedziałam, że chcę zapisać się na badania genetyczne na nfz dla par z niepłodnością. Wystarczyło. Do tego doradziła, żeby nie być na czczo (wręcz przeciwnie), dobrze się czuć (świeżo po chorobie nie przyjeżdżać) i zabrać ze sobą wszelkie dokumenty potwierdzające starania.
 
reklama
Do góry