reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Czy jest szansa, ze z takim progiem mogłam mimo wszystko zajść w ciąże w tym cyklu? Czy nie ma szans? Ja to rozumiem tak, ze teoretycznie jeżeli nie było jeszcze implantacji to on ma czas, żeby podrosnąć?
Ten Twój progesteron nie jest zły, jest w normie. Szansa jest oczywiście! :)

tak, mam niską, wiec pije codziennie 400-500 ml zakwasu z buraków. Z wątróbka nie ma szans - to jedyna rzecz na świecie, której nie jestem w stanie przełknąć 😂 ale resztę wdrożę! I pogadam na następnej wizycie z lekarką, czy by jednak nie brać czegoś po owulacji na podniesienie tego proga.
Będziesz sprawdzać czy podskoczyła ta ferrytyna? Też niestety mam niską, pół roku temu 21, zaczęłam pić dużo zakwasu i uważać na odstepy miedzy kawa a posiłkami. Ostatnio zbadałam i spadła do 17 :( teraz dodatkowo suplementuje żelazo, laktoferynę i muszę się wziąć za wątróbkę i pietruszkę. Zobaczymy czy wzrośnie.
 
A miałaś jakiekolwiek objawy ciąży przed zrobieniem testu? Zastanawiam się czy to fakt czy mit, że można je mieć na parę dni po zapłodnieniu
Generalnie miałam zero jakikolwiek objawów. Zapomniałam nawet, że mam siknąć na test. Zazwyczaj miałam plamienia ok dwa dni przed okresem, lekkie ciągniecie w brzuchu.
 
Ten Twój progesteron nie jest zły, jest w normie. Szansa jest oczywiście! :)


Będziesz sprawdzać czy podskoczyła ta ferrytyna? Też niestety mam niską, pół roku temu 21, zaczęłam pić dużo zakwasu i uważać na odstepy miedzy kawa a posiłkami. Ostatnio zbadałam i spadła do 17 :( teraz dodatkowo suplementuje żelazo, laktoferynę i muszę się wziąć za wątróbkę i pietruszkę. Zobaczymy czy wzrośnie.
wiesz co, w lutym miałam tragicznie niską - 12, a teraz w maju badałam i miałam 25. Czyli nadal niska, ale wzrost o 100% jak to moja mama stwierdziła 😂 wiec kolejny raz zbadam w sierpniu.

Tez biorę laktoferynę oraz zelazo.
 
wiesz co, w lutym miałam tragicznie niską - 12, a teraz w maju badałam i miałam 25. Czyli nadal niska, ale wzrost o 100% jak to moja mama stwierdziła 😂 wiec kolejny raz zbadam w sierpniu.

Tez biorę laktoferynę oraz zelazo.
Jakie są normy na ten dc? Pytam się z czystej ciekawości, ponieważ badam tylko w okresie owulacji 🤔
 
reklama
Do góry