reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
A ja właśnie wyszłam od położnej, tym razem trafiłam do takiej ogarniętej która bez zastanowienia wiedziała na co pobrać wymaz na chlamydię 😅 spisałam sobie od razu numer zlecenia z diagnostyki, kurczę pięknie by było jakby do środy były wyniki 🙈 mąż dzisiaj odebrał wyniki badań wirusologicznych z rckik, tylko nie wiem jaki czas ważności uznaje gameta bo w różnych miejscach widziałam że 3-6msc kliniki podają. Jeśli do pół roku to się załapiemy i wtedy praktycznie wszystko będziemy mieli na wizytę kwalifikacyjną 🙈
Ja w alabie 8 maja pobranie, 13 wynik, w tym był weekend.
 
To ja poroniłam 8 maja.Jestem po dwóch wizytach u gina i powiedział że nie widzi przeciwwskazań aby próbować po 1 @.
Jeśli tylko jesteśmy gotowi psychicznie to zielone światło.
Dalej biorę Acard ,kwas i femibion start.
Ja już jestem po dwóch@,a w okolicach czwartku będzie trzecia-no chyba,że......🤔.Również biorę witaminki,eutyrox,a akard ma przepisać jak już będę w ciąży.
 
reklama
nie no, tam się mega dużo da ogarnąć, tylko baba na recepcji nie miła, ale chyba znalazłam na nią sposób, bo po prostu dla niej jestem mega mila mimo wszystko i ona jakoś tak zmiękła 😂😂
Jak ja mam coś załatwić na NFZ to od razu mi ciśnienie rośnie 🙈 te terminy, te kolejki, ta zlewka od lekarzy. Dobrze wiecie 😅
 
Do góry