reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W co ja mam się ubrać?

No dokładnie, w tej sukience jestem grubsza o 10 kilo, mam wielki brzuch, a piersi mi zniknęły całkowicie. Beznadzieja :)
 
reklama
larkaa jak dla mnie to poza tymi frędzlami nic się w tej sukience "nie dzieje". Nie ma ładnego dekoltu, tali nie podkreśla, a i zakrywa więcej niż powinna ;-) a na jaką okazję ta sukienka?
 
na żadną niestety :p chciałam poprostu przymierzyć, bo strasznie mi się te sukienki podobały. Oczywiście już zmieniłam zdanie.
 
eeee a ja już myślałam, że z mężolem na sylwstra w stylu latino wychodzicie i szukasz takiej kiecy co mu na parkiecie po oczach tymi frędzlami dasz :-D Ale fakt, że np. w Tańcu z gwiazdami fajnie wyglądają
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny troche odświeze! i bedzie na czasie...
bo mnie np od wczoraj nurtuje pytanie;-)
w co sie ubrac na świeta? tak zeby było i modnie i elegnacko i wygodnie?

Pomożecie?
 
Taka sukienke sobie wczoraj kupiłam na śieta co myślicie?:eek:
 

Załączniki

  • SDC16716.jpg
    SDC16716.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 122
  • SDC16717.jpg
    SDC16717.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry