reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co ja mam się ubrać?

reklama
Witam. Nie myslałam, że się odwaze tu napisac, ale co tam, raz sie zyje;-).
W lutym mam impreze karnawałowa i... co sądzicie o tym stroju...

i czy pod taka sukienke można założyć coś takiego (Megusek wklejała w innym watku)? bo jak widac mam wystający brzuszek
john-lewis-fatmelting-knickers-4482360.jpg

bo w sumie to sie boję, że jak zaczne tańcować, albo nie daj bosze mąz mnie na rece weźmie to bedzie przypał, jak mi takie galoty spod kiecy bedą świecić
 
Ostatnia edycja:
Elis - witaj w naszych skromnych progach :):-)
Dobry wybor.Tych majtasow nie powinno byc spod rajstop widac maja taki cielisty kolor(mam podobne tylko bez nogawek... - ale te wydaja mi sie lepsze bo nie widac gdzie sie koncza - bo moje to sie wrzynaly w doopsko)
 
Elis hehe gdzie my się spotykmy :-D

Ja mam takie cudo tylko że z ramiaczkami żeby się nie zsuwało. Ogólnie to jest bardzo ciekawa rzecz, fajna nie powiem ALE jak zdecydujesz się na zakup to musisz wziąć naprawde mały rozmiar aby to naprawde coś dało, ja kupiłam tak jak polecali czyli mój rozmiar ubrań. I wtedy nic nie dało brzuch mi się nie wciągnął. i cudo leży w szafie. :-(
P.s sliczna sukieneczka.
 
Hej Elisabeth :-)
Prezent powiadasz..od teściowej? hmmmm :szok:

Co do majtów to one modeluja nie tylko brzuch ale uda i pośladki. A skoro zależy Ci tylko na brzuchu to może pas byłby niezły ...Tylko ja bym u tego sprzedawcy nie kupiła - jakoś komentarze nie zachęcają:sorry2: Pobuszuj po allegro są też inne modele - np są na szeleczkach (można wymienić na silikonowe), niektóre wyglądają na solidniejsze niż ten...jakby faktycznie wyszczuplały :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dziewczynki za odpowiedzi... tak jak piszesz Megusek, poczytałam komentarze i nie są zachęcające... ale chyba najlepiej będzie jak poszukam w sklepach z bielizną cos takiego i przymierze (o ile mi pozwolą), zobacze czy będe zadowolona z efektu...
 
Szukając kiecki na wesele w kwietniu gdy pogoda niepewna wez pod uwage mozliwa temperature. Sukienka wyglada na lekka, koniecznie pomysl o plaszczu.
Pamietaj o tym jakie fasony przed ciaza byly dla Ciebie nieodpowiednie - teraz te fasony rowniez nie beda wygladac na Tobie dobrze. Np jezeli masz maly biust nie ubieraj sukienki z konkretnym dekoltem, a gdy duzy zapomnij o dekolcie typu lodka...wiecej w linkownii ;-)

Czy ta http://www.torelle.pl/images/cc36610f7ee280200d857fb0a99013db.jpg albo ta Torelle odzież ciążowa Siena - Sukienki nie bylaby lepsza? Te w kratke to raczej takie sukienki na codzien.
Milej imprezki!
 
reklama
Do góry