reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usypianie

ja spie czujnie i slysze jak ona sie rzuca i przemieszcza :-p
teraz zasnela znowu na koldrze, z glowa przy szczebelkach i noga zwisajaca na zewnatrz :-D

U Madzi te dziwne pozycje senne to norma :tak: Też ją dopiero przekręciłam z brzucha na plecy. Nogi jej zwisały przedwczoraj :-D
 
reklama
Moja też "łazi" po łóżeczku jak śpi. Wczoraj nocowałam z nią u mamy i spała ze mną w łóżku, więc mogłam poobserwować, jak się przemieszcza. Co chwilę musiałam ją poprawiać, bo spała w poprzek i dla mnie nie bylo już miejsca. :-D

Od kilku dni moja Maja śpi już tylko raz dziennie, około 2 godzin (od 13.30 do 15.30, czasem 16), a w nocy kładzie się o 22 i wstaje około 8. Myślicie że śpi wystarczająco długo jak na swój wiek? Bo mi się wydaje że to trochę mało, szczególnie że jak nie śpi to praktycznie cały czas jest w ruchu. :-(
 
no troszke pozno elaklb Vaneska idzie spac kolo 19:30-20:00 a wstaje rano miedzy 7-8:tak:
 
A moja corcia chodzi spac ok. 19.15 ostatnio i budzi sie o 5.45 na butle i nie chce juz spac :dry: W zwiazku z tym my sie szykujemy do pracy a ona chce sie bawic. Na zmiane wiec sie z nia bawimy i ubieramy. Oczywiscie jak my idziemy do pracy to ona kladzie sie tesciowej spac :baffled:

Nie wiem co zrobic by ona wypila butle i poszla spac dalej jak dawniej?
 
reklama
U nas drzemka popołudniowa też się coraz bardziej przesuwa. Jeszcze niedawno przed 12 spała grzecznie a teraz jak uśnie przed 13 to dobrze. Śpi później ładnie 2-2,5 godzinki.
 
Do góry