reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

Luka to był taki żarcik oczywiście. A moja mała 2 tygodnie temu ważyła ok. 1700 g. Na pewno od tego czasu "troszkę" urosła. :tak:
27-go mam kolejną wizytę u gina, może zrobi mi usg zobaczymy ile urosła.
 
reklama
:-) Monika wiem wiem, ale jakoś sobie nie wyobrażam, żeby mała mogla mi urosnąć np. do 4 kg :szok: - zresztą oboje z moim ślubnym jesteśmy drobnokościstej budowy :tak:
Jak będziesz po USG to koniecznie napisz ile waży Twoje szczęscie :-)
 
Pewnie, podzielę się tą wiadomością na pewno. Moja też może być "wielkoludkiem", bo podobno drugie dziecko często rodzi się większe od pierwszego:szok: . Zobaczymy.
A mój gin (podobno jest znany z tego, że świetnie robi usg) mówił, że w przypadku ustalania wagi u dzidziusia do 2 kg może być rozbieżność
+/- 15%, a powyżej 2 kg +/- 10%.
Więc Luka jest szansa, że twoja waży jakieś 2200 g i może nie "dobije" do 4 kg :tak: :-D :szok:
 
My po piątkowym USG nadal nie znamy płci. Nie wiem czy ten mój lekarz to taka ślepa dupa jest czy co? Niby na poczatku stwierdził że dziewczynka ale jak mój mąż odezwał się że ma przeczucie że to chłopiec będzie, to zaczął dokładniej tam zaglądać z każdej strony i mówi do męża że być może przeczucia go nie mylą bo te "wałeczki" to takie dosyć długie są, żebyśmy się w takim razie nie nastawiali, że zobaczymy następnym razem :( tylko ten następny raz to się po porodzie chyba okaze....ech....a dzidzia drobniutka - 1500g a to już 32tydzień, ale lekarz powiedział ze mamusia też drobinka, i ze wazne ze sysytematycznie rosnie, wyniki w porządku wiec wszystko ok :-)
 
Ko mi najważniejsze że dzidzia zdrowa! :-)
A z określeniem płci... Cóż, gdyby mój gin nie doszperał się już dawno, to teraz od 8 tygodni już by nie ustalił. Mały odwraca się tak, że żadnych szans nie daje. Więc może to nie "wina" Twojego lekarza, tylko dzieciaczek się uparł ;-)
 
Ciesze sie dziewczyny że wasze malenstwa zdrowo i dzielnie rosna w waszych brzuszkach:) Pewnie też dużo cwicza żeby były silne po urodzeniu i mogły mierzyć się z nowym pełnym tajemnic swiatem. Ja Eryka zobacze dopiero w maju..;-)
 
Sorga ja mialam mojego Dawidka zobaczyc 12 kwietnia ale skubany tak buzke zaslanial tylko fige z makiem pokazal, ale jego klejnoty widzialam dobrze i wyraznie wogole sie nie wstydzil :-)
 
reklama
Luka-moja mala wazyla 1288g w 29 tyg i 6 dniu.
KoMi-najwazniejsze ze przyrasta, ja mam podobnie do Ciebie, moja niunia jest drobna ale lekarz mowi ze przyrost wagi jest staly i to jest najwazniejsze :-)
 
Do góry