reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG Naszych maleństw...

reklama
Luka013 nie martwię się, raczej jestem spokojna, że dzidziuś ma właściwe ułożenie już. Na ostatniej wizycie lekarz nam powiedział, że mały już zostanie w tej pozycji do porodu.:-)
W szkole rodzenia, do której chodzimy większość przyszłych mam się martwi bo dzidziusie ułożone albo główką do góry albo w ogóle w poprzek :baffled:
 
Piotruś już strzela nietoperza :-) Oczywiście, może jeszcze fikać, ale przynajmniej PR robi sobie niezły ;-)
Naturalnie prawie niczego nie pokazał - nawet buźkę zasłonił łapką. Pytałam gina ile waży, powiedział że celowo tego nie obmierza, bo to się tak szybko teraz zmienia, że nie warto. Natomiast zmierzył kość udową (było ją widać) i wielkość na 29t6d. Więc w normie :-)
 
Dziewczyny :szok: My na dzisiejszym USG dowiedzieliśmy się, że Mała waży juz 2450 g :-) Jestem w szoku, trzy tyg. temu ważyła prawie 1600 :tak:
Ona tyje prawie jak jej mamusia :-)
Gin powiedział, że mała waży sobie jak na 35-36 tydzień, nieźle:tak: ciekawe ile jeszcze wagowo wzrośnie? aż się boję ;-)
 
reklama
Niby TAK mogę rodzić wagowo - ale płucka u Niuni jeszcze mogły by się rozwinąć, ale myślę, że z wcześniejszej daty porodu 10.06 zrobi mi się majowa :tak:
Dziweczyny a ile ważą już :-) wasze maleństwa ?
 
Do góry