reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

u mnie też już nietoperz:tak: ważył wczoraj 2302g i wszystko w porządku
:-D pokazał się również od tej strony:


Luka wagą z usg nie kieruj się za bardzo, jak byłam w szpitalu dziewczyna urodziła dzidzię, która na usg przed porodem miała 3800, a w rzeczywistości wyszło 4600:szok:
 
reklama
aha, dziewczyny odpoczywajcie i nie rozpakowujcie się jeszcze. macie jeszcze czas. 3mam kciuki, żeby wszystko było dobrze
 
Ależ te nasze dziciaczki rosną!

Gosiu - trzymam kciuki co byś do końca pozostała czerwcówką!!!

Przy okazji pytanie do tych dziewczyn które mają skróconą szyjkę. Jakiej długości ją macie? :confused:
 
chyba tak, chociaż lekarz kazał mi zgadywać i nie powiedział wprost:dry: żarty się go tylko trzymały:cool2: ale porównywałam z innymi fotkami i mi wychodzi facet:tak:
 
Ja uważam że to chlopczyk. A to co wskazuje strzałka to jąderka. A ta kropeczka obok to czubek męskości :-D Dziewczynka wygląda co prawda podobnie ale w 20tc kiedy jeszcze nie widać mniejszyc warg. Teraz naprawdę widać że dziewczynka to dziewczynka.
 
reklama
właśnie porównywałam inne fotki z sieci i na dziewczynkę to to nie wygląda;-) :-) (chyba że znana z tv Miriam:szok: )
 
Do góry