reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

głowka w dol czy jeszcze nie? bo ja jestem przewrazliwiona i boje sie ze juz sie nie obroci bede miec cesarke.
 
reklama
Pycia no co ty, większość, ale zaznaczam większość dzieci obraca się około 32tyg, ale są też akrobaci którzy potrafią się przekoziołkować nawet przed samym porodem :tak:
 
Efilo jakbyś chciała ale miała problem, daj znać na priwa, być może będę mogła pomóc :happy:

Zanotowałam sobie w notatniczku i będę trzymać za słowo :-D Dzięki wielkie :zawstydzona/y:

Dorotko
jakby to powiedzieć. Nasze więzy rodzinne nie są i nigdy nie będą pod tym względem uregulowane.

Pycia
moje jak na razie nie ma zamiaru wisieć jak nietoperz. Pytałam gina - stwierdził że zaczyna to być istotne dopiero po 32 tc.
Poza tym - jak już gdzieś wcześniej pisałam - mojej frendzi dzidzi obróciło się na pupę niecałe dwa tygodnie przed porodem :szok: - skończyło się cesarką.
Wychodzę więc z założenia że będę się ułożeniem dziecka martwić dopiero na fotelu. ;-)
 
Ja też mam wrażenie że moja jeszcze nie jest odwrócona.:wściekła/y: A ułożenie pupkowe wcale nie musi oznaczać cesarki.
 
A mi na ostatnim usg wyszlo ze dzidzia juz jest glowka w dol! A w ogole to czuje to bo jest tak po skosie, podobno to jest najczestsza pozycja ze dziecko lezy po prawej stronie i lekko po skosie. Moja mala ma glowke na dole jak patrze w dol to po lewej stronie czyli nad lewa noga a stopki pod prawa piersia. A te stopki czasem tak WYCZUJE bo jak sie przeciaga czy cos tak mi stoja jak taka klucha pod piersiami i to jest bardzo nieprzyjemne ale co zrobic.
 
A ja sama nie wiem jak moja jest ulozona ale ide na USG w piatek to moze sie dowiem. Poki co czasami mnie ciagnie w dole brzucha tak jakby mi niunia drapala lapkami po pecherzu :confused: :baffled: :sick: niezbyt przyjemne :no: :wściekła/y: Nie wiem czy to normalne, macie tak? Ewidentnie maly lobuziak przebiera lapkami, a jak zmienie ulozenie ciala to sie uspokaja, hehe, na szczescie:happy:
 
Mój Piotruś to wiatrak. I tyle. Potrafi przekręcić się o 180' w ciągu minuty - czuję się wtedy jak na chwilę przed kulminacyjną sceną w "Obcym" :-D
 
A mi na ostatnim usg wyszlo ze dzidzia juz jest glowka w dol! A w ogole to czuje to bo jest tak po skosie, podobno to jest najczestsza pozycja ze dziecko lezy po prawej stronie i lekko po skosie. Moja mala ma glowke na dole jak patrze w dol to po lewej stronie czyli nad lewa noga a stopki pod prawa piersia. A te stopki czasem tak WYCZUJE bo jak sie przeciaga czy cos tak mi stoja jak taka klucha pod piersiami i to jest bardzo nieprzyjemne ale co zrobic.


Mój jest tak samo ułożony :-) :tak: :-D I bardzo lubi mnie kopać :tak: :-p
 
Moja kocha walenie w pęcherz. Tragedia, bo jak dosunie, to od razu muszę lecieć do klo.
A teraz ewidentnie ma czkawkę bo mi miarowo rzuca brzuchem od trzech minut. I czuję to na wysokości pępka, więc w końcu dalej nie wiem jak ona leży. W poprzek????:szok:
 
reklama
Dzagud-ja mam podobnie z ta czkawka i caly brzuch faluje, hehe. No i dlatego wlasnie nie wiem jak ona lezy, bo wydaje mi sie ze ciagle inaczej :-)
 
Do góry