reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

reklama
Ja tam też walnięta jestem, bo tez mi sie to z ręką kojarzy :tak:
I poza tym gapie się ciągle na te zdjęcia :-) :-) Wreszcie dałam spokój małym ubrankom :laugh2:
 
Udało mi się zapisac na usg 3d w Gdyni na połowę kwietnia, ale coś za tanio mi się wydaje, bo tylko 70 zł i nagranie na kasecie, a nie na płycie. A gdy zapytałam ile trwa badanie to powiedziała mi że tylko 10 minut, a wasze trwało chyba dłużej około 30 -40 minut? Sama nie wiem, póki co zapisana jestem najwyżej poszukam jeszcze gdzie indziej.
 
Udało mi się zapisac na usg 3d w Gdyni na połowę kwietnia, ale coś za tanio mi się wydaje, bo tylko 70 zł i nagranie na kasecie, a nie na płycie. A gdy zapytałam ile trwa badanie to powiedziała mi że tylko 10 minut, a wasze trwało chyba dłużej około 30 -40 minut? Sama nie wiem, póki co zapisana jestem najwyżej poszukam jeszcze gdzie indziej.


Moje trwało 25 min :-) + Dvd + 5 zdjęć = 200 zł
 
Kotek u Osóbka-Morawskiego 3D trwa ok. 15 minut + dvd + kilka zdjęć = 300zł. Więc te 70zł faktycznie trochę dziwnie brzmi...
 
Kotek niestety, to warszawski lekarz. I w jego przypadku akurat to nie jest przesadą (choć drogo jak cholera) - wybitny specjalista, do którego odsyłają na konsultację z całego miasta (i nie tylko). W tym wypadku jest pewność, że płaci się za dobrą opinię medyczną a nie show :tak:
 
reklama
Do góry