reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG Naszych maleństw...

Izka super!!! No ja mam prawie ze identyczne zdjecie "dziewczynki" hihi a te usta to naprawde jak murzynskie hihi Jestes pewna ze tatus bialy???:szok: :-D :-D
 
reklama
Izka a mozesz mi napisac ile funtow wazy twoja mala? bo chyba na funty ci podaja a ty sobie zamienilas na kilogramy tak? bo mi nigdy nie mowia na kilo tylko funty. A w ogole to gdzie chodzisz do lekarza ze masz tak czesto usg? bo tu nie robia tak czesto, mi juz chyba wiecej nie zrobia chyba ze sa problemy.
 
To zdjęcie robi naprawdę wrażenie i wszystko taaakie wyraźne!! Gratulacje-piękna dziewczynka;-)
 
Efilo Zośka zuch dziewczyna! Już w gotowości, zwrócona w odpowiednią stronę żeby niczego ciekawego nie przegapić! :-D

Izka super! Ciekawe czy mój Piotruś ma czuprynkę, czy łysolek :-D

Anni wysyp usg dzisiaj! I same dobre wieści! No świetnie :-)

Ja mam wizytę dopiero 20-go i wreszcie muszę przycisnąć gina, bo nigdy mi nie mówi ani ile mały waży, ani czy nogi ma długie... No a ja chcę szczegółów o moim dziecku!!! ;-)
 
Dzieki dziewczyny za mile slowa.
Monia-jestem pewna ze tatus bialy :-) ja dostaje zawsze wydruk z waga i w funtach i gramach. U mnie dokladnie jest tak: 2lb 13oz= 1288g. Ja mam czesto USG, bo stwierdzono u mnie dwunaczyniowa pepowine (a powinna miec 3 naczynia) no i w zwiazku z tym sprawdzaja co 3 tygodnie czy waga przyrasta prawidlowo, poki co wszystko jest w normie. I nawet babka powiedziala ze nastepny raz to juz za 6 tygodni, bo wszystko jest bardzo dobrze.
 
aha Izka to teraz kumam!:-D :-D No twoja mala jest super! I dobrze (cale szczescie) ze tatus bialy :-D :-D !!!! A ja ostatnie usg mialam trzy tygodnie temu i moja mala wazyla 2 funty 7 oz wiec mi powiedzieli ze to duza na swoj "wiek". A ty jak sadzisz? Wiesz tylko z toba moge porownywac wiec dlatego pytam hihi.
 
kurcze a ja nie widzialam zadnego wykresu:-(
A w ogole mowia ci np ze watroba w porzadku itd, bo u mnie sprawdzaja ale nic nie mowia wiec ok. Bo mojego usg nie robi doktor tylko technician a potem doktor oglada raport i mowi mi ze wszystko super.
 
To u mnie jest tak samo, technik robi badanie, a potem lekaz oglada raport i mowi co wywnioskowal(a). Mam zawsze w tej samej klinice ale zawsze przychodzi ktos inny. Na poczatku mnie troche postraszyli, wyniki byly niezbyt dobre, NT za wysokie itd. Wiec robilam milion dodatkowych badan ale na szczescie wszystkie wyszly dobrze. Przy kazdym USG (mialam co 3 tyg) badali dlugosc kosci udowej, srednice i obwod glowy, obwod brzuszka i wszystkie organy-serce, nerki, zoladek itd. Przewaznie technicy mowia, ze jest okey, a potem lekarz potwierdza. Ale jak bylo niedobrze to tylko lekarz mowil co jest zle, dlaczego i co robimy dalej.
Wiesz co oni mi pokazuja wykresy i normy bo u mnie byly klopoty na poczatku. Skoro Tobie nic nie mowia to znaczy ze dobrze jest wszysciutko.
 
reklama
bo wiesz technicy za bardzo nie chca mowic co i jak bo w razie jakby ci zle powiedzieli to bys ich do sadu brala a w koncu oni nie sa lekarzami. U mnie zawsze mowia ze wszystko super! Wymiary biora ale jak to robia to nic nie mowia, dopiero na podsumowaniu mowia ze super wiec chyba powinnam sie cieszyc...:szok: :-D Ja zawsze sobie cos znajde by sie martwic...
 
Do góry