reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Wspaniałe uczucie:tak::-D Ja jeszcze tydzień i ujrzę mojego Dziubasa:tak: Ciekawe jaka płec:-D M mówi, że na bank chłopiec:-D Ja też jakoś tak myślę i nawet do brzuszka mowię w rodzaju męskim i wogle..:-D
 
może za 2 tygodnie odwiedzę ginka i przy okazji 3d sobie strzelę, ale jeszcze nie wiem, czy się wyrobię, bo będziemy w Pl jeden dzień i nie wiem jak z czasem będzie... a jak nie teraz, to pójdę za miesiąc tutaj :tak:

chociaż po tych bólach, to bym sprawdziła i dziś, niestety tu ginek przyjmuje co 2 tygodnie więc go nie ma...
 
Witajcie :)
Moja niunia wczoraj wieczorem wariowala burczalo ,babelkowalo i sama juz nie wiem jak to nazwac :) tak mi tam dzidzia buszowala ze szok zasnac nie moglam z wrazenia :)))
Nie raz z rana tez tam wojuje ale najczesciej wieczorem :)
A wczoraj az mnie tak na samym dole brzuszka delikatnie pobolewac zaczelo od tych babelkow chyba za duzo pojadlam roladek u tesciowej i tak jak ktoras z was pisala malenstwo sie rozpycha bo miejsca potrzebuje :)
Cudowne uczucie .
 
a ja chyba tez juz czuje wydaje mi sie ze momentami wyrazniej ;-) i wlasnie to tak jakby rybka plywala tak jakby sie obracal dzidziorek jak to czuje to wlasnie sobie wyobrazam ze dzidzia sie wierci dzisiaj narazie nie poczulam ale wczoraj bardzo czesto czulam... no i czasem wydaje mi sieze kopniaczki delikatne czuje albo mi tak pod skora cos podskakuje jakis impuls :-D tego to pewna ni jestem le to wiercenie tego szczupaczka to czuje :-D;-)
 
Ja nie wiem czy to sa ruchy mojego maleństwa, ale bardzo bym chciała-poczułam wczoraj wieczorem i dzis po śniadanku, jakby ktos mi puszczał banieczki w brzuchu tak mniej więcej w okolicy pępka, troche pod nim-myślę że to nie były jelita, ale też nie wiem czy to maleństwo:sorry:
 
ej wiecie co ?:D dzisiaj zjadlam paczka w poludnie i leze sobie i leze i jeb z buta chyba tak dostalam albo zlokcia ze makabra i nie mialam watpliwosci ze to dzidzior pierwszy raz taki mocny kopniak !! :-) ale smieszne uczucie takie jakby w pewnym miejscu takie napiecie miesnia przez chwile sie czulo taki niby skurcz hehe jeden mocny potem po godzinie dostalam dwa lzejsze w tym samym miejscu :):-)ale jazda masakryczna :-D
 
ale fajowo:)
mi też się wydaje , że czuję już moją Gabrysie:-)przed chwilą wypiłam kubek mleka z miodem, i poczułam tą banieczke moją...ale czytałam że pisałyście, że wy czujecie dzidzie bardzo nisko, ja to troszeczke pod pępkiem, i zazwyczaj troche z lewej strony, wieć już sama nie wiem:-(
 
reklama
wstyd sie przyznac ale nie mogę sie troszkę połapać w moim zdjęciu hehe. A dokładniej to nie wiem co to jest to co zaznaczyłam na zdjęciu. Możecie pomóc? :sorry: troche sie martwię bo wygląda jak druga głowa :eek: :rofl2::laugh2:
 

Załączniki

  • dzidzia.jpg
    dzidzia.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 67
Do góry