reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Szkoda że ne mam skanera, bo też z chęcią pochwaliłabym się naszą dziecinką!!

Dziewczyny macie urodze usg ...hhehehe i ciesze sie ze jestem w 9,4tc bo widze jak prawidłowo powinno wyglądac moje po Waszych usg :-)
 
reklama
asia_r wydaje mi się, że masz rację z tymi suwaczkami. Gin mi powiedział ,że się liczy skończone tygodnie, czyli Ty chyba jesteś w 10 tyg i 5 dzień. Mój gin jak mi liczy tygodnie to zawsze jest tydzień wcześniej niż wynika z tych internetowych kalkulatorów.
Ja się zapisałam na USG na 14 tydzień zresztą wcześniej miałabym problemy z terminem. Również mam nadzieję, że nie będzie za późno- ale w recepcji nikt mnie nie zapytał nawet o to w, którym tygodniu jestem. Może powinnam coś wykombinować na wcześniejszy termin:(
 
Agama no to mnie zmartwilas.
Termin tego USG mam 04.09 czyli wypada mi wtedy 11t6dc, ale patrzac na to jak Ty liczysz ze tydzien wczesniej to nawet nie bede miala 11 tygodnia.

Moj gin mowiac mi ze mam isc na USG patrzyl na tydzien ciazy wzgledem OM takze juz zglupialam.
Trudno.. najwyzej pojde drugi raz :):-)
 
witajcie

ja już jestem po usg genetycznym i teście papa wyniki 8 września



do usg dzidzia musi mieć minimum 45mm i to jest dla nich wytyczną bo inaczej słabo widać przezierność karkową

u nas kość nosowa ok przezierność 1,2mm w dniu rozpoczęcia 13 tygodnia wierzę, że będzie ok

kolejne testy między 16a18 tygodniem
 
No to ja po usg 17września specjalnie pójdę do mamy,bo ma skaner..a co mi tam,też się pochwalę:)Przecież to wspaniałe uczucie patrzeć jak dziecko rośnie.Mam wcześniejsze usg i niesamowite jest to,że najpierw widać tylko kropkę,potem fasolkę a teraz to już duży człowieczek będzie:)
 
reklama
Do góry