reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
asia_r pisze ci po to abys sie tez nie denerwowala ,dostalam dzisiaj telefon i mi przelozyli badanie na 11.09 bo lekarz twierzi ze teraz moze byc za wczesnie .Wponiedzialek zaczynam 12 tc takze nie obawiaj sie o siebie wszystko w pozadku :)
 
Ja będę miała w 11tc i 2dc, też wydaje mi się, że wcześnie. Na stronie przychodni, w której będę je robić pisze, że od 11 do 14 tygodnia. Poza tym gdy się umawiałam, to najpierw pytali mnie o datę ostatniej miesiaczki, także myślę, że O.K
 
Uff, kobietki, odetchnęłam z ulgą :zawstydzona/y:Sprawdziłam wczoraj dokładnie swój ostatni opis badania i wyglada na to, że pomyliłam tygodnie :-) Dzidzius jest o tydzień młodszy niż myslałam, więc termin badania jest ok. Nie chciałam robić go w ostatniej chwili, żeby nie okazało się, że już nic się nie da odczytać. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia :tak:
 
asia_r pisze ci po to abys sie tez nie denerwowala ,dostalam dzisiaj telefon i mi przelozyli badanie na 11.09 bo lekarz twierzi ze teraz moze byc za wczesnie .Wponiedzialek zaczynam 12 tc takze nie obawiaj sie o siebie wszystko w pozadku :)

Z Twojego suwaczka widzę że 12 tydzień to idzie Ci już teraz:confused: W następnym tyg. będzie 13:blink:
Ja byłam u gina w 10t4 di było okej:-) Czyli było to 11 tydzień:tak:
 
O super, ze jest taki temat. Włąsnie mialam pytac. Bylam wczoraj u gina i mowi,ze na genetyczne umowimy się 10 wrzesnia albo 14 wrzesnia i mowi,ze lepiej 14 wrzesnia. No oki. Dzwonie pozniej do tej przychodni, w ktorej on robi to usg i się okazalo, ze 14 juz go nie ma, bo ma szkolenia, a ostatni dzien w ktory przyjmuje to 09 wrzesnia. Zarejestrowalam się. Chcialam do niego dzwonic, ale pani z rejestracji powiedziala, ze zapyta ginka i jak cos nie tak będzie z terminem to oddzwoni, nie zadzwonila. Ja jestem w 10 tygodniu i 3 dniu od okresu. Wczoraj dziecko na usg mialo 9 tygodni i 3 dni. Za dwa tygodnie bedę od okresu 12 tyg i 3 dni, a dziecko jesli nadal będzie tydzien do tylu bedzie 11 tyg i 3 dni, czy to dobry termin na to usg????????????
 
Ostatnia edycja:
Lila, wg mnie ok - robi się to badanie od 11 tyg. do 13 tyg. 6 dni, czyli 11 tyd. 3 dni jest ok, a już 12 tyd. 3 dni jest na pewno ok. Właśnie problem jest z tym, że lekarze zazwyczaj podają 2 terminy - ten wyliczony od ostatniej miesiączki i ten, który odczytują z usg. Potem człowiek zachodzi w głowe jak dopasować termin tego nieszczęsnego USG genetycznego, żeby nie było ani za wcześnie ani za późno :unsure:
Gaba, mój suwaczek chyba oszukuje :hmm:- wg lekarza dzisiaj wypada 10 tc 5 dni lub 11tc 5 dni. Suwaczek ustawiałam wg daty ostatniej @
 
reklama
Do góry