reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
Tweenie co Ty piszesz, wlos mi sie zjezyl na karku. Jaki niedorozwoj, wcale nie wolno Ci tak myslec. Poprostu drobna dzidzia i tyle, dogoni w swoim czasie. Pozytywnie mysl, choc wiem ze to w tym momencie trudno. Lekarze to nie wyrocznia i tez czasem plota trzy po trzy. Mnie kiedys nadala mloda lekarka i na usg zauwazyla jakas plamke na sercu. Od razu sie zrobila afera, ze wada serca u dziecka, ze operacja itd. Wszystko by<lo bzdura, maly zdrowy jak kon. Czego i Tobie zycze.
 
tweenie kochana wiem, że stres ogromny, bo każda wątpliwość przywodzi czarne scenariusze na myśl, ale po pierwsze trzeba myśleć pozytywnie, a po drugie mądrzy lekarze zawsze mówią, że każdy człowiek jest inny- także ten malutki w brzuszku- rozwija się swoim tempem! ja też martwię sie tym łożyskiem zbyt wcześnie dojrzewającym, ale staram się być dobrej myśłi, a gina będę męczyć, żeby kontrolował to na bieżąco:-) ściskam Was mocno!!!
 
kasiamaj owulacja mogła być później,ale norma jest do 2 tyg, a u nas jest prawie 4 różnicy

spokojnie ;) moja dzidzia z usg ma tydzień 30, a z OM - 33 !!! ale ja akurat dobrze wiem ze zaplodnienie bylo az 3 tyg po miesiaczce ;-)dlatego niuńka jest mniejsza niż ustawa przewiduje:-) Tweenie ;-) zalecam ogrom spokoju :-* buziaki
 
popieram posty wyzej calkowicie- napewno sie okaze ze tylko taka malutka i temu tyle wazy , nie stresuj sie lepiej teraz
 
Tweenie musi być dobrze i tego trzeba sie trzymać-może dzidzia jest malutka i drobna .Moja koleżanka tez mi tydzien temu pisała,ze poszła na usg w 33 tyg i wyszła waga dziecka 1400 gram, gdzie niby wtedy powinno już ważyć 2 kg i lekarka kazała to sprawdzić za 3 tyg i tyle.Trzymam kciuki żeby wszystko było ok, tylko najgorsze,te 2 tygodnie nerwówki..............
 
tweenie będzie dobrze zobaczysz, lekarze też się mylą !! Twoja dzidzia przybiera systematycznie na wadze w zgodzie ze swoim malutkim organizmem co nie oznacza od razu nieprawidłowości, zobaczysz na następnej wizycie jak będzie, mnie też lekarz straszy szpitalem i niewiadomo czym a ja się czuję dobrze, Maleństwo też się rusza w brzuszku więc dlatego idę na konsultacje do innego ginekologa. Może dla swojego spokoju też udaj się zasięgnąć opinii od kogoś innego?
BĘDZIE DOBRZE!!
 
tweenie ja jak reszta dziewczyn powiem Ci ze masz sie nie denerwowac. twoja corenka jaest po prostu malutka-nie wszystkie dzieci sa takie same. ty tez drobna jestes wiec moze ma to po tobie. a juz z tym niedorozwojem psychicznym to sie wkrecasz na sile. spokoj spokoj i jeszcze raz spokoj. na pocieszenie powiem Ci ze ja urodzilam sie w terminie a wazylam 2400 gram. i nie wydaje mi sie zebym byla niedorozwinieta psychicznie ;-) :-) takze glowa do gory i nie denerwuj sie-bedzie dobrze :tak:
 
tweenie co Ty piszesz kochana, jaki niedorozwój? nie wolno Ci tak nawet myśleć.. hipotrofia to niedobór masy ciała w stosunku do wieku ciążowego, ale są sposoby, by to nadrobić, np immersje wodne.. także głowa do góry i proszę nie mieć takich czarnych myśli!
 
reklama
Do góry