reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

No dziewczyny gratuluje wizyt zdrowych dzieciaczków, widzę, że niektóre też mają krótką szyjkę i są na luteinie i oszczędnym trybie.... a ja ......... grożenie szpitalem i fenoterol:wściekła/y::wściekła/y:

Jak pójdę do innego gina z tą szyjką to weźmie mnie na fotel czy lepiej, żeby zrobiła USG dopochwowe??
 
reklama
No dziewczyny gratuluje wizyt zdrowych dzieciaczków, widzę, że niektóre też mają krótką szyjkę i są na luteinie i oszczędnym trybie.... a ja ......... grożenie szpitalem i fenoterol:wściekła/y::wściekła/y:

Jak pójdę do innego gina z tą szyjką to weźmie mnie na fotel czy lepiej, żeby zrobiła USG dopochwowe??

magdzia jak pojdziesz do innego gina to zbadaj sie na wszelkie sposoby i usg (plus dopochwowe) i badanie ginekologicznie. zawsze to diokladniejsze badanie jak wszystko naraz a w koncu idziesz sie upewnic co i jak :-) :tak:
 
Dziewczyny jak fajnie czytać dobre wieści, że dzieciaczki rosną pięknie i mają się dobrze.
Magdzia idź do innego gina i będziesz spokojniejsza
 
gratuluje wam dziewczyny duzych dzieciatek :-)
ja byłam wczoraj u gina i od teraz wizyty co dwa tyg. U mnie wszystko ok. Grzybka do końca się wyleczyc nie da wiec powiedział zeby sie nei martwić. Ewentualne krwawienia po stasunku to nadzerka wiec tez nie ma powodu do paniki a tak wogóle to wszystko pozamykane i wynyki krwi, moczu w pożądku( nareszcie białka juz nie wykryto).
Tak sobie myslę jak niewiele nam zostało... Jak ten czas leci....
 
magdzia tak jak louise napisała- zapodaj wszytskie możliwe sposoby badania i będziesz w końcu spokojniejsza o tę szyjkę, ja się cieszę, że tak zrobiłam:-)

louise dzieki za pociechę z tym łożyskiem, ale wiesz jak to na necie- wyczytałam, że jakaś dziewczyna martwe dziecko urodziła przez to, więc sie wystraszyłam poważnie- będę drążyć temat na wtorkowej wizycie:-) a Co do obracania dzidzi, to jstem pewna, że Stasiek się też fiknie- lipcowe dzieciaczki ce****e niezwykła kultura osobista i ruchliwosć- po mamusiach:-D
 
reklama
tetina masz rację czas leci szybko i my już prawie na wylocie. Fajnie, że wyniki ok i wszystko dobrze
 
Do góry