reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
super dzidzius!!Wow i już powiedział że może chłopak :)Gratulacje Anetka!!Cieszę się!!Kazał brać jakieś witaminy??Kiedy następna wizyta?co mówił o tym badaniu usg co chcemy isć??Że warto iść?
 
super dzidzius!!Wow i już powiedział że może chłopak :)Gratulacje Anetka!!Cieszę się!!Kazał brać jakieś witaminy??Kiedy następna wizyta?co mówił o tym badaniu usg co chcemy isć??Że warto iść?

Co do witamin to mi teściowa kupiła na święta,pokazałam je lekarzowi i powiedział że mogę brać, następna wizyta za miesiąc a co do bad.genetycznego to wiesz że zapomniałam zapytać? ale ja sama wiem że chcę iść,więc napewno się zapiszę
 
Gratuluję dziewczynki udanych wizyt.Przesłodkie te Wasze dzidziulki:tak::happy2:
i jakie już duże:shocked2::happy2:Dopiero co były maleńkimi kopeczkami na monitorze.
 
Właśnie wrócilam od ginka,:-) dzidzia ma już 8,5cm, wszystko w porządku,serduszko ładnie biło, lekarz mówił że może to byc chłopak ale nie jest pewnien jeszcze na 100%:-)

Miałam już badanie przez brzusio,mąż był ze mną,podobało mu się

Wzięłam sobie L4 więc teraz trochę poodpoczywam ( Madziu bez problemu dał,pytał na ile chcę,spoko)

Ale fajny maluszek i jaki duzy :tak:
Super ,ze wszystko ok dzidzia zdrowo rosnie :happy2:
No i prawdopodobnie mamy kolejnego chlopca :-)
 
Dziewczyny jestem prze szczęśliwa:-D Wczoraj byłam na USG, dzidzia machała rączkami, nóżkami, zakrywała się rączkami....super widok. Wszystko jest dobrze, ma 7cm i 2 mm, więc jest starsza niż z OM i teraz termin mam na 9 lipca. Jak gin się dowiedział, że byłam chora to stwierdził, że musimy wszystko sprawdzić, czy przypadkiem to choróbsko dzidzi nie zaszkodziło, zrobił Usg, pokazał rączki, nóżki, paluszki, serduszko, kręgosłup, kość nosowa uwidoczniona i NT prawidłowe. Dodam, że chodzę do niego cały czas na NFZ. Kazał brać już witaminki i pokazać się za miesiąc:tak:
sanki.jpg
 
reklama
Do góry