reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

ale fajne te nasze dzieciaczki:))))

ktoras z was pytala mnie o ruchy na 3D.

Moje dziecko pomahalo raczka obrocilo sie a potem lezalo spokojnie i sie nie ruszalo za wiele;) bardzo grzeczna dzidzia:D chyba spala:D ale moze to dlatego ze ja lazilam smialam sie w poczekalni to moglam dzidzie ululac:D USG 3 trymestru;)

a co do badan to ja mam co miesiacx jak na razie morflogie i mocz. Trzeci raz teraz bede robic badania.

co lekarz to metoda....
 
reklama
o jaaaacie-sliczne dzieciaczki dziewczyny :tak: ja tez w przyszlym tygodniu ide na dokladne usg i wstawie wtedy zdjecie. tak to narazie mam tylko maluszka przed oczami z pamieci :-). widze ze nie tylko moj taki wiercipieta hahaha. a swoja droga to cudowne uczucie-niby wiesz ze dzidzia w brzuszku ma juz zaczatki nog i rak i zaczyna fikac ale jak sie to zobaczy to jest to cos wspanialego:-)
 
super dzidzie:-):-):-):-) Jejku jak ja sie nei moge doczekac az moje malenstwo zobacze, ale jeszcze trzeba dwa tygodnie wytrzymac;-)
 
Dziewczyny sliczne zdjecia waszych maluszków :)

Ja wczoraj tez miałam robione USG ale Pani doktor nie dawała mi zdjęć, tylko wydrukowała sobie to co potrzebowała (kość nosowa, dł. udka itd.)
Ale najwazniejsze ze wszystko jest ok dzidzia ma 6,31 długości NT ma 1,3 wiec wszystko ok.
Pięknie mi sie pokazał bobasek  tak slicznie miał rączke przy buzi. Pani doktor powiedziała ze rozłozył się jak na hamaku. Na początku nie chciałąo się ustawić do zmierzenia.

Mam zdjecia z poprzednich Usg z 6 i 8 tygodnia jak zrobię ich zdjęcia to wstawię :)
 
Ostatnia edycja:
Jak Wam zazdroszcze, że juz wiecie że wszystko OK i takie sliczne zdjęcia... :) Ja mam w sobote USG i bardzo sie boję. Mam najpierw USG potem krew. Wy tez mialyscie krew??
 
nieee krwi nie mialam...u mnie pappa kosztuje 300zl...uznalam ze skoro na usg ladnie wszystko wyszlo to nie bede sie kluc bez sensu...wierZe, czuje, wiem ze wszystko ok. Wiem ze w UK robia USG+blood test
 
Właśnie wrócilam od ginka,:-) dzidzia ma już 8,5cm, wszystko w porządku,serduszko ładnie biło, lekarz mówił że może to byc chłopak ale nie jest pewnien jeszcze na 100%:-)

Miałam już badanie przez brzusio,mąż był ze mną,podobało mu się

Wzięłam sobie L4 więc teraz trochę poodpoczywam ( Madziu bez problemu dał,pytał na ile chcę,spoko)
 

Załączniki

  • lastscan.jpg
    lastscan.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry