reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

ja tez chcę takie zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!! poprostu ekstra,ale powiem Ci ze pierwsze co pomyślałam to to ze to będzie chłopczyk nie wiem czemu ale mam takie przekonanie jeśli sie sprawdzi to widać że modelik niezły i taki fotogeniczny od malutkiego.Wszystkim gratuluje dobrych wiesci ,az chce sie żyć jak sie na fotki patrzy
 
reklama
sliczny dzidziuś! słodko wyglada jak się tą rączką zasłania.

ja dziś zapisałam się na usg 3d na luty na 20 tydzień. jeszcze kawał czasu, zanim zobaczę mojego malucha.
 
Juz po wizycie :tak:
Zestresowana bylam tak, ze gin mnie kilka razy upominal zebym sie rozluznila :zawstydzona/y: i w koncu sie udalo i dzidzia sie obrocila i pokazala co trzeba ma 5,97cm i szaleje po brzuchu :-)
2d0hxcg.jpg

No coz troszke niesmialo sie przedstawiamy i zaslaniamy buzke raczkami :-)
Jakos pozapominalam co mialam napisac :zawstydzona/y: a wlasnie gin stwierdzil ze prawdopodobnie bedzie to chlopczyk bo ma sterczacy wyrostek plciowy
205ezs.jpg

a dziewczynkom podobno tak nie sterczy :-D Wszystkie wyniki sa bardzo dobre i to chyba najwazniejsze :tak::tak::tak::-):-):-):-):-) A na zakonczenie pokazemy glowke :happy2::happy2::happy2:
vxf5o8.jpg
a jak fajnie widac pempowine :happy2::happy2:
 
no wiec wreszcie sie doczekalam i jestem juz po USG, jest na szczescie tylko 1 dzidzia :tak: o dl.4,51cm, przeziernosc karkowa 1.4mm wiec ok, serduszko ladnie bije, 2 raczki, 2 nozki, na plec za wczesnie :-( no i okazalo sie ze wiek ciazy wychodzi o 1tydz i 5 dni krotszy :szok: (wg USG jestem w 11tyg.1dn. i termin nie na 15 a na 27.07, wiec zmienilam juz na suwaczku) a tu fotka, niestety nie taka ladna i wyrazna jak u Ashiki, ale bede w PL za 3 tygodnie to pojde na 4d i wtedy sie pochwale ;-)
 
Ostatnia edycja:
perla :-) słodkie to Twoje maleństwo. Nie martw się jeszcze nadgoni.:tak: U mnie była późno owulka, i mniej więcej na tym samym etapie dzidziuś miał identyczne rozmiary. Mam nadzieję, że teraz już coś podrośnie w końcu to będzie 15 tc.
 
Ostatnia edycja:
Ashika boskie to zdjęcie, taki mały człowiek, nie fasola czy alien, po prostu dzidziuś, super :-).

Perla jejciu jaka twoja dzidzia mała w porównaniu do innych (moja też taka malutka), teraz to jesteś nawet w ciąży młodszej o 2 dni ode mnie, bo ja mam na 25-go :-D, ale wydaje mi się, że po kolejnym USG będziesz zmieniać znów suwaczek bo maleństwo nadgoni :tak:.

A co do mojego gina to on mnie na nic nie naciąga, bo nawet nie wiedział, że sama się zdecyduję na USG prywatnie, ale jak zobaczył gdzie robiłam, to powiedział, że świetnie wybrałam, bo tam są super lekarze i najnowszy sprzęt mają :tak: i jemu naprawdę nie chodzi o naciąganie, bo żadnego w tym interesu nie ma. Może to i dziwne ale u mnie w przychodni takich badań się nie wykonuje i kropka, mi na tym nie zależy, bo jak już wcześniej pisałam na takim sprzęcie to ja poważnych badań ryzykować nie będę :no:.
 
o matko jakie sliczne dzieciaczki:-D!!!
Ashika ale masz fajnego brzdąca- taki już ludzikowaty:tak:
perla może twój jeszcze nadrobi;-) mój też na początku miał mniej niż wynikało z om , a potem przerósł date z om:tak:
 
reklama
Do góry