reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

atabe gratuluje wizyty. a czemu plytka sie nie nagrala? ja tez nie biore witamin-nie zawsze jest to konieczne. podobno po witaminach sie b duze dzieci rodza-pocieszmy sie ze przynajmniej mniejszego maluszka bedziemy musialy z siebie wycisnac (moze mniej nas porozrywa i porod bedzie latwiejszy ;-)). a jak wyniki masz dobre to witaminy sa zbedne-po co sie faszerowac chemia? :-)

gaja
gratuluje jeszcze raz :-)

rusia no to gratuluje serdecznie :-) marzenia sie jednak spelniaja i masz wymarzonego synka :-)

justyska
super ze kolejny chlopczyk bedzie :-)

magdzia
ale Ty podobno mialas miec chlopczyka o ile mnie pamiec nie zawodzi...???:tak: i to z tego co pamietam juz dosc wczesnie ci lekarz powiedzial jaka plec dzidziusia. czy cos sie zmienilo czy o co chodzi? bo chyba mi cos umknelo?:confused:



ja o mojej wizycie nie pisze bo nic nowego sie nie dowiedzialam i nic ciekawego. tyle ze jest wszystko ok i z tego sie ciesze. ale nie wiem ile mierzy wazy i nie slyszalam bicia serca. jestem zawiedziona :dry:
 
reklama
louisie no właśnie całe badanie "nagrywał"na płytke tzn. na początku ją wsadził w nagrywarkę i tyle, a po badaniu sprawdził i NIC się nie nagrało :-( ale wściekłam się na niego, bo nawet zdjęcia mi nie dał...wiadomo, że najważniejsze, że mała zdrowa ale fajnie tak sobie oko nacieszyć w domku;-) witamin nie biore, ale dzidzia i tak do maluszków jak narazie nie należy;-) niby szacował nam wage wg tej jaką mała ma teraz i jak może być na koniec ciąży i wyszło niby 3200, a 3400 ale czy to się sprawdzi...
 
atabe to pomysl ze z witaminkami bylaby corcia o wiele wieksza jeszcze ;-) a taka waga jak ci oszacowal to w sam raz i powinno pojsc w miare :-) z ta plytka to faktycznie lipa troche :dry: czlowiek sie cieszy, nastawia na pamiatke po badaniu a tu nic z tego...no ale takie rzeczy sie zdarzaja-wazne ze z dzidziusiem i z Toba wszystko oki :-)
 
Ja juz po wizycie polowkowej troche pozno ale wskoczylismy od razu na zakupy dla naszej pieknej DZIEWCZYNKI
Wszystko jest ok wazy okolo 450 gram machala raczka, otwierala buzke, stopki piekne tylko calowac :)
ponizej zdjecia moze nie super jakosci bo to zdjecie - zdjecia

P1010253..jpgP1010251..jpg
 

Załączniki

  • P1010254..jpg
    P1010254..jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry