reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

No niestety, dyskwalifikacja ze względu na plamienie mimo 12dc 😢 Już się zaczynałam oswajać z myślą, że trzeba przełożyć na kolejny cykl, znowu posiewy i oczekiwanie, ale doktor powiedział, że przekładamy na poniedziałek, bo ja i tak mam późne owulacje. Ale w sumie dzięki temu może uda mi się potem dostać na ten pobyt diagnostyczny dwóch faz jak @fckathy i może uda się w końcu dojść do tego, skąd u mnie takie długie plamienia po okresie 🙄
No to dobrze wyszło! No do drożności nie może być żadnej krwi, bo może przytykać jajowod.
 
reklama
Oglądacie mecz ?
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki 🤣
Czy macie problem z wypryskami na udach i pośladkach?
Mam tą zmorę i nie mogę się tego pozbyć. Macie jakieś sposoby ?
Mnie kiedys pomogly regularne pilingi takie z kawy.
Poza tym może brakuje Ci jakiegoś cynku czy selenu jeśli to są faktycznie wypryski a nie coś jak potówki.
Byłaś u dermatologa?
 
Widzę że piszecie o tej miovelia nac. Ja kupiłam niedawno ale bałam się brać, bo na ulotce jest napisane, żeby nie brać bez konsultacji lekarza ale w sumie to na każdym leku tak jest napisane. Czy któraś z was tak brała? Ja chyba zaryzykuję i wezmę w przyszłym miesiącu, bo w tym już jest za późno
 
Widzę że piszecie o tej miovelia nac. Ja kupiłam niedawno ale bałam się brać, bo na ulotce jest napisane, żeby nie brać bez konsultacji lekarza ale w sumie to na każdym leku tak jest napisane. Czy któraś z was tak brała? Ja chyba zaryzykuję i wezmę w przyszłym miesiącu, bo w tym już jest za późno
No mi zaleciła dietetyczka, wprawdzie widziala moje wyniki badań hormonów, ale lekarzem nie jest. Z moją panią dr nie konsultowałam, ale jakoś wtedy nie zdecydowałam się. Teraz właśnie się zastanawiam czy pić ovulomed czy łykać ten nac.
 
Ten ovulomed to widzę że m.in inozytol ma w składzie. Ja biorę w innym suplemencie i widzę u siebie ogromną różnicę, np. cykle jak w zegarku, większy ból piersi przed okresem zwłaszcza na początku jak zaczęłam stosować, ale też lepszy obraz jajników na USG.
 
Ej dziewczyny możecie polecić jakieś fajne miejsce na obiad w Katowicach, ale gdzieś w okolicy holsamed/dworzec? Jedziemy pociągiem i mamy jakies 3 godzinki wolnego, więc za daleko nie opłaca się odjeżdżać 😁
 
Oglądacie mecz ?

Mnie kiedys pomogly regularne pilingi takie z kawy.
Poza tym może brakuje Ci jakiegoś cynku czy selenu jeśli to są faktycznie wypryski a nie coś jak potówki.
Byłaś u dermatologa?
Nie nie byłam.
Raczej wypryski to są.
No nic spróbuję pilingii robić 🤣
 
Widzę że piszecie o tej miovelia nac. Ja kupiłam niedawno ale bałam się brać, bo na ulotce jest napisane, żeby nie brać bez konsultacji lekarza ale w sumie to na każdym leku tak jest napisane. Czy któraś z was tak brała? Ja chyba zaryzykuję i wezmę w przyszłym miesiącu, bo w tym już jest za późno
To dlatego, że Miovelia to wyrób medyczny, a konkretniej żywność specjalnego przeznaczenia medycznego - stąd ten tekst. Ale to nie jest lek mimo wszystko 😉
Dlatego pisałam, że można też kupić NAC od jakiegoś sprawdzonego producenta supli, bo to to samo.

Miovelia właśnie przez to, że jest tą żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, ma ten znak NQS (czyli że robili dodatkowe, nadobowiązkowe badania w laboratorium i mają na to certyfikat), kosztuje dwa razy więcej 😉
 
Ej dziewczyny możecie polecić jakieś fajne miejsce na obiad w Katowicach, ale gdzieś w okolicy holsamed/dworzec? Jedziemy pociągiem i mamy jakies 3 godzinki wolnego, więc za daleko nie opłaca się odjeżdżać 😁
Aioli na rynku lub budynek starego dworca na dworcowej 6, zaraz obok wyjścia głównego, tam jest pasaż gastro, pizzeria Olio i kilka innych fajnych restauracji. Wszędzie 2-3min piechotą więc w taki upał akurat 😅🔥😃
 
reklama
Do góry