reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Jak się czujesz? 🍀
Dzięki, że pytasz😊 Teraz już ok, cieszę się, że to już za mną. Może dobrze, że to się wydarzyło dzisiaj zupełnie niespodziewanie, bo inaczej bym się stresowała przygotowując się 😁 a tak to nie było na to czasu. Mam poczucie, że wykonałam założony plan i teraz zobaczymy co będzie dalej. Z samym IUI było trochę problemów, lekarz musiał szukać najcieńszego z możliwych cewników, bo grubszy nie chciał przejść, mam podobno bardzo wąskie ujście szyjki macicy 🙈 potem zastrzyk na pęknięcie, od niedzieli Duphaston i jakoś muszę przeżyć to czekanie do terminu @
 
reklama
Dzięki, że pytasz😊 Teraz już ok, cieszę się, że to już za mną. Może dobrze, że to się wydarzyło dzisiaj zupełnie niespodziewanie, bo inaczej bym się stresowała przygotowując się 😁 a tak to nie było na to czasu. Mam poczucie, że wykonałam założony plan i teraz zobaczymy co będzie dalej. Z samym IUI było trochę problemów, lekarz musiał szukać najcieńszego z możliwych cewników, bo grubszy nie chciał przejść, mam podobno bardzo wąskie ujście szyjki macicy 🙈 potem zastrzyk na pęknięcie, od niedzieli Duphaston i jakoś muszę przeżyć to czekanie do terminu @
Myślę, że to dobry pomysł tak z zaskoczenia. xD kiedyś mi ósemke z zaskoczenia wyrwali, normalnie bym się denerwowała przed wizytą. 😆
Trzymam kciuki!
 
Dzięki, że pytasz😊 Teraz już ok, cieszę się, że to już za mną. Może dobrze, że to się wydarzyło dzisiaj zupełnie niespodziewanie, bo inaczej bym się stresowała przygotowując się 😁 a tak to nie było na to czasu. Mam poczucie, że wykonałam założony plan i teraz zobaczymy co będzie dalej. Z samym IUI było trochę problemów, lekarz musiał szukać najcieńszego z możliwych cewników, bo grubszy nie chciał przejść, mam podobno bardzo wąskie ujście szyjki macicy 🙈 potem zastrzyk na pęknięcie, od niedzieli Duphaston i jakoś muszę przeżyć to czekanie do terminu @
Taki spontan zaoszczędził Ci dodatkowego czekania i stresu. Teraz razem z Tobą czekamy na dwie kreski, nie te po zastrzyku ;)
Odpoczywaj 💚
 
Dzięki, że pytasz😊 Teraz już ok, cieszę się, że to już za mną. Może dobrze, że to się wydarzyło dzisiaj zupełnie niespodziewanie, bo inaczej bym się stresowała przygotowując się 😁 a tak to nie było na to czasu. Mam poczucie, że wykonałam założony plan i teraz zobaczymy co będzie dalej. Z samym IUI było trochę problemów, lekarz musiał szukać najcieńszego z możliwych cewników, bo grubszy nie chciał przejść, mam podobno bardzo wąskie ujście szyjki macicy 🙈 potem zastrzyk na pęknięcie, od niedzieli Duphaston i jakoś muszę przeżyć to czekanie do terminu @
Trzymam kciuki za IUI 🤞🥰
 
Tam wyszedł mi kir AA i zero implantacyjnych. 🤦 Umówiłam się już do gina, myślę, czy czekać co on powie czy jeszcze równocześnie uderzać do jakiegoś immunologa zajmującego się ciążami lokalnie.
To ten acard dalej biorę, bo mnie zestresowało, że w sumie nie wiem co z nim robić dalej. Dzięki!
Gratuluję ;)
Nie każdy zwykły gin będzie wiedział co z tymi wynikami robić, ja chyba próbowałabym równolegle do immuno-gina.
 
reklama
Wiecie czy voucher z Diagnostyki można oddać jak się przeterminował? 🤦 W ramach "czuje że się teraz uda" kupiłam sobie bete i proga w styczniu. Przekonana byłam, że jest ważny rok, a on stracił ważność w kwietniu. 🤦🤦🤦 Da się coś z tym zrobić? 🙄😬
 
Do góry