reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Dziewczyny u mnie szybka akcja, na dzisiejszym monitoringu wyszło, że pęcherzyk w lewym jajniku gotowy i robimy dziś inseminację, ale wariactwo, dopiero 10 dc🙈 Ta stymulacja dała chyba czadu. W prawym jajniku też jest pęcherzyk 16 mm, więc pewnie będziemy jeszcze poprawiać naturalnie 😅
ale z Ovi? Przy jakiej wielkości Ci pękają? Bo kurcze, 16mm to nie jest jakiś super duży pęcherzyk do owulacji.
 
reklama
Dziewczyny u mnie szybka akcja, na dzisiejszym monitoringu wyszło, że pęcherzyk w lewym jajniku gotowy i robimy dziś inseminację, ale wariactwo, dopiero 10 dc🙈 Ta stymulacja dała chyba czadu. W prawym jajniku też jest pęcherzyk 16 mm, więc pewnie będziemy jeszcze poprawiać naturalnie 😅
W zeszłym miesiącu trafiły się bliźniaki w podobny sposób (choć bez iui). 🤭
Do roboty. 😅😆
 
Dziewczyny, a miała któraś z was problem z mega częstymi nudnościami? Zaczęło mi się jakiś czas temu i źle się czuję kilka raz dziennie - po przebudzeniu, po jedzeniu (bez względu na to, co jem), wieczorem idąc spać itp. I zastanawiam się z czym to może być związane.
 
Dziewczyny, a miała któraś z was problem z mega częstymi nudnościami? Zaczęło mi się jakiś czas temu i źle się czuję kilka raz dziennie - po przebudzeniu, po jedzeniu (bez względu na to, co jem), wieczorem idąc spać itp. I zastanawiam się z czym to może być związane.
ja tak miałam kiedyś. Non stop mdłości.
Wyszło, że mam helikobacter, zapalenie żołądka i nadżerki przy dwunastnicy.
 
@wrobelmm @amusedxxx @Tinulka @Lilli2
Dziękuję dziewczyny!
@mammania wolalam wziąć, bo pewnie jakbym nie wzięła, to na złość dostałabym małpę. 🙈😅
@dorota8 może na drugim zdjęciu. 🤔 Ale ja generalnie jestem kiepska w te cienie, jak dziewczyny widzą cień, to ja prawie nigdy. 🙈
@spoko23 wiesz co, w dniu @ bolały mnie plecy jak na okres, ale brzuch trochę inaczej. Następnego dnia raz jeden, raz drugi jajnik, to już było coś nowego, ale do teraz pobolewa mnie brzuch, plecy i czasem jajnik. Dlatego tak długo czekałam z tym testem, bo w czerwcu zrobiłam sobie wolne od testów owulacyjnych i wolałam się nie nastawiać, jeśli to byłby spóźniony okres.

Umówiłam się na przyszły czwartek do gina, bo w sumie usg jak usg, ale ja nie wiem co zrobić (i czy w ogóle) coś z tymi wynikami z Katowic i czy dalej brać acard i w jakiej dawce. 😅 Trochę mnie ten temat acardu zestresował.
Wtrącę się ponownie, w nie swój wątek 🤦‍♀️

W kwestii acardu - jeśli go teraz brałaś, to nadal go bierz i nie odstawiaj (może to właśnie on był tym czynnikiem, który pomógł w implantacji). Ciąży jego przyjmowanie nie zaszkodzi :)

Jeśli w wynikach z kato miałaś coś więcej niż pai1, to dobrze by było żebyś wizytę umówiła jak najszybciej, abyś np. miała dodatkowo wdrożoną heparynę.
 
Wtrącę się ponownie, w nie swój wątek 🤦‍♀️

W kwestii acardu - jeśli go teraz brałaś, to nadal go bierz i nie odstawiaj (może to właśnie on był tym czynnikiem, który pomógł w implantacji). Ciąży jego przyjmowanie nie zaszkodzi :)

Jeśli w wynikach z kato miałaś coś więcej niż pai1, to dobrze by było żebyś wizytę umówiła jak najszybciej, abyś np. miała dodatkowo wdrożoną heparynę.
Tam wyszedł mi kir AA i zero implantacyjnych. 🤦 Umówiłam się już do gina, myślę, czy czekać co on powie czy jeszcze równocześnie uderzać do jakiegoś immunologa zajmującego się ciążami lokalnie.
To ten acard dalej biorę, bo mnie zestresowało, że w sumie nie wiem co z nim robić dalej. Dzięki!
 
reklama
Do góry