reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

@fckathy
Celebrate In Love GIF by Max
sto lat, spełnienia marzeń I przychylności losu🍀
 
reklama
Hejka dziewczyny, wszystkim wielkie dzięki za życzenia i pamięć 🥰🥰 jak dołączyłam w styczniu to nie sądziłam, ze będę tu aż tak długo.

Ja dziś urodziny rozpoczęłam od wspaniałych wiadomości - byłam na monitoringu, na którym piękny wielki pęcherzyk 23 mm idealny do pęknięcia pod środowa inseminacje w towarzystwie cudownego polipa 😂😂😂 do trzech razy sztuka. Jak się dowiedziałam to nawet mnie to nie ruszyło. Wszechświat cały czas pokazuje, ze nie można mieć absolutnie żadnych planów, nawet związanych z leczeniem 😂😂😂
Przykro mi z powodu polipa, nie takie wieści w dniu urodzin Ci się należały..🙄
 
Dziewczyny mojemu przyszły wyniki fragmentacji DNA plemników 11%, patrząc na wartości referencyjne ( 0%-15) w normie, chyba , że jeszcze jakieś inne niepisane kryteria są?

Moje AMH 2.86, więc też chyba nie nagorzej? Mam 33 lata. Półtora roku temu było 3,5.
 
Hejka dziewczyny, wszystkim wielkie dzięki za życzenia i pamięć 🥰🥰 jak dołączyłam w styczniu to nie sądziłam, ze będę tu aż tak długo.

Ja dziś urodziny rozpoczęłam od wspaniałych wiadomości - byłam na monitoringu, na którym piękny wielki pęcherzyk 23 mm idealny do pęknięcia pod środowa inseminacje w towarzystwie cudownego polipa 😂😂😂 do trzech razy sztuka. Jak się dowiedziałam to nawet mnie to nie ruszyło. Wszechświat cały czas pokazuje, ze nie można mieć absolutnie żadnych planów, nawet związanych z leczeniem 😂😂😂
Już chciałam dawać serduszko i doczytałam o polipie 😔
 
reklama
Dziewczyny czy to możliwe aby owulacja była jakoś w 10-12 dniu cyklu? Spisałam ten miesiąc na straty, bo mój narzeczony dziś wyleciał i nie będzie go do końca miesiąca. Owulację powinnam mieć w ten czwartek ale ostatnio też miałam wcześniej. 4 dni temu miałam już trochę śluzu płodnego. Test owulacyjny wyszedł mi słabszy niż wczoraj
 
Do góry