reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Gratuluję udanych wizyt.
smoniczka super córcia no i imię przepiękne :D
patik oszczędzaj się i bez stresu

ja mam wizytę za tydzień z racji tego że zazwyczaj mam w czwartek a w tym tygodniu wolne, więc dopiero 8, no i test na glukozę
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt.:-D

Patik super, że stan Twojej szyjki się poprawił i jest już lepiej. Odpoczywaj dużo i się oszczędzaj, bo nie chcesz chyba trafić na tą obserwacje:tak:

Smoniczka gratuluję poznania płci. W końcu wiesz na pewno, no i powiększa się nam grono dziewczynek:-)

A co do sprawdzania szyjki, mi lekarz sprawdza przez usg.
 
reklama
byłam u mojej lekarki i tak ciśnienie i mocz ok. krew do badania pobrała na wizycie. serducho bije jak trzeba. tylko tutaj mierzą macicę i stwierdziła, że coś tam minimalnie odbiega od normy. mówi, że niby mam się nie martwić bo to prawdopodobnie przez to, że chuda jestem (a raczej zawsze byłam przed ciążą hehe), ale mam przyjść za 2 tygodnie do kontroli. najwyżej wtedy mnie skieruje na dodatkowe usg. no i poruszyła temat tego nieszczęsnego łożyska, że mam uważać na siebie i w razie jakiegokolwiek krwawienia natychmiast do szpitala. bo ze względu na to, że macica w tej chwili minimalnie odbiega od normy to ona podejrzewa, że się jeszcze nie podniosło. mam też uważać na te skurcze przygotowujące - one są normalne po 20 tygodniu, ale jeśli zaczną boleć lub zrobią się częstsze i regularne to też mam od razu jechać to sprawdzić (ze względu na to nieszczęsne łożysko...)
tak więc Ania pomyślałam o Tobie, że chyba bym na Twoim miejscu się przejechała na ip sprawdzić co się dzieje...
 
Do góry