reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

U lekarza

Orchidea gratki:-)


ja już po wizycie - szyjka się poprawiła, ale ze względu na bóle ginek zmienił mi luteinę na duphaston, mam nadzieję że będzie lepiej, bo te bóle mnie dobijają:( coś tam gadał o obserwacji w szpitalu, ale na razie póki szyjka jest ok, to nie chcę się nigdzie kłaść:no:

Jaśko nadal Jaśkiem i nawet mam zdjątko dowodu męskości więc potem wrzucę, buźki nadal nie pokazał, bo zachciało mu się trzymać gardę i się ręką zasłonił:-D

wyniki badań też w porządku, najbardziej cieszy mnie wynik glukozy - po 2 h od wypicia 75g glukozy 114,6:tak: cieszę sie bardzo, tym bardziej ze przy dziewczynkach miałam cukrzycę ciążową
 
reklama
czekam na wiesci wizytowe :-)

ale juz duze nasze bobasy :-) fajnie ze na waszych wizytach wszystko ok :-)

Patik jak mialas wypisywana luteine, tzn ze znizka czy bez ? ten duphaston tez ma niezla cene z tego c o z necie widze :baffled:
 
patik dbaj o siebie, żebyś nie wylądowała w szpitalu :) dobrze, że z Jaśkiem ok.
taka perspektywa jak pobyt w szpitalu w momencie jak takie dziecko jest w domu to dla mnie najgorsze co może być i spędza mi sen z powiek czasami więc rozumiem dlaczego się nie chcesz kłaść!
 
czekam na wiesci wizytowe :-)

ale juz duze nasze bobasy :-) fajnie ze na waszych wizytach wszystko ok :-)

Patik jak mialas wypisywana luteine, tzn ze znizka czy bez ? ten duphaston tez ma niezla cene z tego c o z necie widze :baffled:

ja miałam wypisywaną ze zniżką, ale ginek około 20. tyg wypisał mi na zapas, więc na dzień dzisiejszy jeszcze kilka tabletek mi zostało, a teraz zmiana na duphaston i już niestety bez zniżki, jedno opakowanie 46.5 zł :szok::angry: zostawiłam w aptece 122 złotych:wściekła/y: mam tylko nadzieję że mi to pomoże...
 
ja wczoraj miałam mieć wizytę,ale mi przełożyli na dzisiaj i dzięki temu miałam nadprogramowe usg :-) wszystkie wyniki ok i mała też ma się dobrze, akurat sobie piła płyn owodniowy
 
patik ale wstydniś z Jasia :) raczką się zasłania. A odnośnie Twojej szyjki to mówił Ci gin jaką masz teraz długą??
nie mówił, ostatnio była miękka i lekko rozchylona, dzisiaj stwierdził, że leki działają bo jest twarda, zamknięta i względnie długa. Badał mnie na fotelu.

A jak Wam mierzą szyjki? przez usg? czy "ręcznie"?
 
reklama
Hej dziewuszki my już po wizycie :-)
Powiem krótko będzie DZIEWCZYNKA !!!!!!! :-):-):-)
Mój małżonek szaleje z radości :-)

Nasza kruszynka waży 546g, wszystko w normie, serduszko pięknie bije. Maleńka współpracowała i dało się ładnie wszystko pomierzyć :-) Ale jestem szczęśliwa :-):-):-)

Przedstawiam wam naszą Madziulkę :-) fota z profilu (w końcu się nie zasłaniała) i dowód na to, że jest dziewczynką :-) (pan doktor podpisał foteczkę jakby ktoś miał wątpliwości :-D)
 

Załączniki

  • IMAG0255.jpg
    IMAG0255.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 46
  • IMAG0257.jpg
    IMAG0257.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 59
Do góry