reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

gratuluje chlopakow i po cichu troszeczke zazdroszcze :sorry:
u nas potwierdzila sie kolejna dziewczynka i marzenia o synku prysly :blink: ale to nic, najwazniejsze ze zdrowa i wszystko z nia jest ok :tak: tylko ze pomyslow na imie BRAK :cool2::sorry2:
 
reklama
Dziewczyny tak trzymać!

Gratuluję synalków :)

Zuzia24. U mnie też trzecia dziewczynka i problem z imieniem. Hahahaha. Ale o wnuku to marzyli wszyscy inni członkowie rodziny - my raczej nie dramatyzujemy ;)
 
Ostatnia edycja:
no i my juz po ...

wymiary malego:
nogi na 26 tc
a cala reszta 25 tc
bedzie modelkiem haha :-D:cool2:
wazy 790g moj syn i dalej jest synkiem :tak:
zmierzyc sie niestety nie dal wiec nie wiem ile ma cm wzrostu niestety :sorry2:
lozysko na scianie przedniej, maly ulozony glowa w dol i to wlasnie ta glowa jego mnie tak cisnie po lewej ;-) ja za aktywna wg gina jestem stad stawianie brzucha, maly ostro naciska na moje podwozie, mam wiecej lezec dostalam luteine za kare ;-) nastepna wizyta 1.12 :cool2:
 
ja dzisiaj też po wizycie.
Mały waży już 970g :) wkońcu się odwrócił główką w dół bo tak to miałam ułożenie miednicowe.
Moja szyjka na szczęście dalej się nie skraca i pozostaje 3cm ale nadal mam prowadzić bardzo oszczędny tryb życia,dużo leżeć i luteina, aspargin i doraźnie relanium.
 
reklama
Do góry