reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Właśnie sprawdziłam w necie i wyniki moich badań już są :-)

- Mocz w porządku

- Próba glukozowa też OK (norma jest 70-99 mg/dl)
U mnie jest
* na czczo - 85 mg/dl
* po 120 min po wypiciu glukozy - 94 mg/dl

- Morfologia - tutaj niektóre parametry mam poniżej a niekóre powyżej normy:
* WBC - 11,56 K/uL (> normy) - doczytałam, tak ma być w ciąży :tak:
* MONO - 1,28 K/uL (> normy) - doczytałam i to może być spowodowane moim niedoleczonym przeziębieniem
* NEU - 7,36 K/uL (> normy) - doczytałam i to może być spowodowane moim niedoleczonym przeziębieniem
* HCT - 34,9 % K/uL (< normy) - lekki spadek w ciąży jest normalny, nie powinien natomiast spaść poniżej 34%

...zobaczymy co powie lekarz prowadzący ciążę na poniedziałkowej wizycie ale chyba nie jest żle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie sprawdziłam w necie i wyniki moich badań juz są :-)

- Mocz w porządku

- Próba glukozowa też OK (norma jest 70-99 mg/dl)
U mnie jest
* na czczo - 85 mg/dl
* po 120 min po wypiciu glukozy - 94 mg/dl

- Morfologia - tutaj niektóre parametry mam poniżej a niekóre powyżej normy:
* WBC - 11,56 K/uL (> normy)
* MONO - 1,28 K/uL (> normy)
* NEU - 7,36 K/uL (> normy)
* HCT - 34,9 % K/uL (< normy)
Natomiast jeśli chodzi o MONO i NEU (w procentach) to są w normie... więc chyba nie jest źle...

super:)))
 
glukoza juz nie dlugooo a fujjjjjjjjjjjjjjj :dry: ja tam pawia puszcze ! w pierszej ciazy mi po dwoch probach odpuscili i wkoncu nie bylo tego, nie dalam rady tego lyknac nawet z cytryna :confused: blehhh !

ja robilam krew i mocz na poniedzialkowa wizyte i powiem wam ze morfologie mam przezajebista ze tak brzydko powiem :szok: normalnie wszystko piekne zelazo nawet :szok: w poprzedniej ciazy szybko mialam anemie a teraz fiu fiu jak nie ciezarna :-D
 
cortina - gratuluję tej morfologii w takim razie :tak: Trzymam kciuki za tę nieszczęscną glukozę :dry: a wiesz... muszę z jedną kumpelą pogadać, bo ona do połowy ciąży mocno wymiotowała i też mówiła, że nie da rady z glukozą... babeczki w przychodni wspomniały coś o batonikach w zastępstwie :-D Jestem ciekawa jak to sie u niej skończyło :-D
 
Gratuluje udanych wizyt i dobrych wyników.

Ja dla spokoju sumienia skoczyłam kilka ulic dalej prywatnie do gina bo mi te nocne skórcze sen z powiek spędzały.

Lekarz wpierw mi wyjechał z tekstem,że może to nie macica a w jelitach fermentuje jedzenie i rozpycha te jelita bo u ciężarnych jedzenie trawi sie ponad dobę... myślałam że go kopnę ale wskoczyłam na ten samolot i lekarz uznał,że rzeczywiście jest macica napieta, ale szyjka oki więc przez tydzien zapobiegawczo 1/2 tab 3 razy na dobe Fenoterolu a tak to 3 x na dobe Asmag z magnezem na skurcze macicy i moje drętwienia nóg i rąk.

Bynajmniej wiem,że nie mam schiz i może lek pomoże bo jak nie to mnie menda szpitalem postraszyła a buuu.

Pisiola nadal brak a to juz 2 inny lekarz więc córcia jak ta lala 256 gram szczęścia. serduszko pika jak trzeba.

Warto było 70 zł wydać i zobaczyc swoje szczęście i uspokoić obawy
 
cortina - gratuluję tej morfologii w takim razie :tak: Trzymam kciuki za tę nieszczęscną glukozę :dry: a wiesz... muszę z jedną kumpelą pogadać, bo ona do połowy ciąży mocno wymiotowała i też mówiła, że nie da rady z glukozą... babeczki w przychodni wspomniały coś o batonikach w zastępstwie :-D Jestem ciekawa jak to sie u niej skończyło :-D

zapytaj zapytaj BLAGAM !!!!!!!!! moge zjesc 10 mikki łei byle nie pic glukozy buuu :(


Ania a widzisz macica fisiuje :( odpczywaj wiecej i berz co dr karze :)
 
jeszcze raz dziękuję wszystkim za gratulacje:tak:
dziewczyny, wracajcie z tych wizyt już bo mi palce odpadną zaraz:-p
 
Z kciukow dla mnie juz zwalniam bo wrocilam- nie raczej przylecialam jak na skrzydlach do domu :-D

Z szyjka sie poprawilo, mam dalej ograniczac spacerki i szalenstwa ale jest lepiej.
Te bole z boku to rzeczywiscie wiezadla i nie ma sie czym martwic.
Pomiary bardzo dobre, wszystkie wskazuja ze dzidzia troche wieksza, najdluzsza kosc udowa- lekarz skomentowal ze na 80% bedzie piekna dlugonoga dziewczynka :-D Tzn piekne i dlugonogie bedzie tak czy siak bo w koncu moje :-D ale mam nadzieje ze juz jej ogonek nie urosnie ;-)

Jak ktoras zapisuje sie na 25 pazdziernika na wizyte to proponuje na 10 zeby dziewczynom zycie ulatwic :-)

I jeszcze waga u gina pokazala kilo mniej niz moja- moglabym tam codziennie chodzic zeby slyszec takie wiadomosci :-D
 
annie to naprawdę cudne wieści!!! widać że odpoczynek robi swoje, oby tak dalej! życze Ci żeby ogonek się nie pojawił następnym razem i z tych 80 było już 100%:-)
 
reklama
Annie super ze wszytsko ok :) gratuluje coreczki :) dobrze ze bieglas do domu bo juz mi kciuki zdretwialy magnez barc musialam :-D
taaaa 25.10 godz 10 dziewczynki !!!!
 
Do góry