reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
To mozecie nie puszczac bo ja prosze o kciukasy o 15 ;-) Moj starszak zrobil mi pobudke o 3 szybciutko zasnal ale ja juz nie umialam... Pozniej pobudka zwyczajowo o 6:30 a teraz czuje sie super niewyspana i zestresowana :dry:
 
Ale miło przeczytać kolejne dobre wieści :-)

agaod - gratuluję córeczki :-) i koniecznie upomnij się o kasę :tak: a co !!! :-D

Trzymam kciuki za Lutówki, które wizytuja w dniu dzisiejszym i czekam na relacje :tak: Moja wizyta dopiero w poniedziałek :dry:
 
Annie&Nuta palce beda bolec ale damy rade potrzymamy od 15 do tej 16 :-p nastepnym razem prosze o synchronizacje wizyt :cool2: np poniedzialek 17 ;-)
 
Aha, dziewczyny...

Ja dziś byłam na badaniach moczu i krwi no i na próbie glukozowej. Wyniki po południu...

Nie wiem, czy każda wie, więc napiszę. Aby zneutralizować ten okrutnie słodki smak glukozy, warto mieć ze sobą cytrynę i wycisnąć sok do kubeczka :tak: To nie ma wpływu na wynik badania za to (przynajmniej w moim przypadku) zdycydowanie łatwiej jest to wypić. :tak:
 
Aha, dziewczyny...

Ja dziś byłam na badaniach moczu i krwi no i na próbie glukozowej. Wyniki po południu...

Nie wiem, czy każda wie, więc napiszę. Aby zneutralizować ten okrutnie słodki smak glukozy, warto mieć ze sobą cytrynę i wycisnąć sok do kubeczka :tak: To nie ma wpływu na wynik badania za to (przynajmniej w moim przypadku) zdycydowanie łatwiej jest to wypić. :tak:

kciuki za dobre wyniki &&&&&

eh ten test na tolerancję glukozy - nie znoszę go, do tego wizja, że cukrzyca powróci, i test trzeba będzie powtórzyć :-( bleee
 
reklama
Moja pani doktor kazała właśnie zabrać ze sobą połówkę cytryny na test.
A my jutro o 10:30 mamy dodatkowe usg- taki prezent od tatusia w 3d i z płytką :) poprosimy o kciuki
 
Do góry