reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Ja mam tzw USG II prenatalne - na nim będą badane wszystkie narządy, przepływy. Badanie mam ustalone na 5 października (to będzie 22+5)
 
reklama
Eve pewnie masz racje, gdybym tu nie mieszkała napewno też bym nie wiedziała jak poprawnie powiedzieć :tak: I co myślisz o dr.Zielińskim? Tak się składa że to mój lekarz :) To całkiem niedaleko mieszkasz :-)
 
Cortino! Sprowadzam Cię do porządku! Nu nu! Niegrzeczna dziewczynka! Wiadomo przecież, że idziesz ze mną rodzić (w sensie trzymać mnie za kolano albo duży palec od nogi - do wyboru), ale nie miałyśmy sie tym chwalić na forum tak publicznie! Teraz pomyśl jak innym lutufkom będzie przykro, że one też ze mną nie idą... ehh... z Tobą tajemnice mieć :rofl2::rofl2:

Także nie fochaj się fochatku i lepiej wejdź na główny i szukaj co tam ostatnio do Twej skromnej osoby wyskrobałam. No chyba, że masz takiego focha, że nie chcesz już mnie znać :-D:-D To nie czytaj! Ot co! :-p


Sylwia jakoś bardzo daleko nie mamy do siebie ;-) a ja walnęłam wczoraj "cyfrówkę" i nawet mnie nie poprawiłaś! Do Tychów nie jadę 80 km tylko 50 :-) I to tam i z powrotem! Nie zauważyłam i zamiast 5 wcisnęłam 8. Dopiero mąż mi dzisiaj zwrócił uwagę co za bzdury wypisuję :zawstydzona/y:
No a dr Zieliński bardzo fajny facet. Oczywiście mówię o nim jako o lekarzu ;-) Konkretny, uprzejmy, delikatny... cud, miód i orzeszki :-) a Ty kiedy się do niego wybierasz? Może sie spikniemy?
 
Do sonomedu się wybieram dopiero 24.10.
Tak właśnie mi coś nie pasowało ale kto cię tam wie może na około jeździsz, zwiedzasz przy okazji :-D
Jako lekarz super ale jako facet nie w moim typie ;)
 
Miałam dziś wizytę, wszystko w jak najlepszym porządku:-) już wiem, kto mieszka w moim brzuszku, moja intuicja mnie nie zawiodła, będzie dziewczynka:tak:cieszę się jak smok
połówkowe mam 5 października:happy:
 
agaod super ze wizyta sie udala i gratuluje coreczki! a o co zalozylas sie z mezem? ;-)

kurcze jak ja bym chciala jutro to napisac- 'wszystko jest ok i bedzie dziewczynka' :-) juz mnie nerwy zzeraja ;-)
 
reklama
Cortino! Sprowadzam Cię do porządku! Nu nu! Niegrzeczna dziewczynka! Wiadomo przecież, że idziesz ze mną rodzić (w sensie trzymać mnie za kolano albo duży palec od nogi - do wyboru), ale nie miałyśmy sie tym chwalić na forum tak publicznie! Teraz pomyśl jak innym lutufkom będzie przykro, że one też ze mną nie idą... ehh... z Tobą tajemnice mieć :rofl2::rofl2:

Także nie fochaj się fochatku i lepiej wejdź na główny i szukaj co tam ostatnio do Twej skromnej osoby wyskrobałam. No chyba, że masz takiego focha, że nie chcesz już mnie znać :-D:-D To nie czytaj! Ot co! :-p

ty a moze nakrece na kamere, porobie zdjecia i wkleje fotoreportaz do twojego opisu porodu, wtedy kazada lutowa mamka poczuje sie jakby tam byla i nikomu nie bedzie przykro ???? :-D:eek::cool2::rofl2:co o tym myslisz ?

Gratuluje kolejnej lutowej panienki i prosze, apeluje, nowaluje o jeszcze coby lutowe chlopaki mialy z czego wybierac :-D:rofl2::-);-):tak:
 
Do góry