reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

U lekarza

reklama
A to i ja się pochwalę bąblem :)
na pierwszej fotce kawałek maluszka z pięknymi żeberkami :-D
IMG20120924_001.jpg

a na drugim zrobione od dołu z widokiem na tyłeczek oraz sikusia i jąderek czyli dowód, że chłopak. Ta duża biała plama po lewej to pięta więc zbliżenie dość znaczne :)

IMG20120924_003.jpg
 
Ostatnia edycja:
Aha i na tym pierwszym zdjęciu nie zostało uchwycone ale w tym momencie synuś "pukał" rączką w sufit. Jak to mój mąż stwierdził jak to widział na ekranie, że Robercik daje znać lekarzowi (cytuje) "idź mi z tym maziajstwem" miał na myśli głowice od USG, którą lekarz jeździł mi po brzuchu ;)
 
Smoniczka, gratki z udanej wizyty. U mnie też wszytko ok, miałam tylko badanie na fotelu. Na połówkowe mam przyjść 15.10.- dziwne, że tak późno. Cicho siedziałam, że byłam już na połówkowym u innego gina:-p
Pytałam o bóle kości łonowej- niestety nic na to nie poradzę. I zaczęło mnie boleć mocno biodro oraz kość krzyżowa, chodzę jak staruszka;-)
 
Piękne i niepowtarzalne zdjęcia:-)
smoniczkowa stópka jest super:-D
kwasia u mnie masz plusa za imię:-) ​Robercik to imię mojego jedynego, najukochańszego, najwspanialszego braciszka:-D
samych owocnych wizyt życzę lutówkom:rolleyes:
 
Smoniczka gratuluję udanej wizytki i ...stopa jak ta lala:D swoją drogą mnie w pierwszej ciąży przerażało czy dziecko ma wszystkie paluszki... wtedy takie zdjęcie to by było coś hihi

Poli gratuluję udanej wizyty:)

co do połówkowego to bada się przez brzuch, chyba, że czegoś nie widać lub gin chce dokładnie sprawdzić szyjkę. Teraz już raczej wszystkie usg powinny być przez brzuszek:))
 
reklama
Do góry