reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
dzisiaj my byliśmy na wizycie :) poza kolejną infekcją :baffled: (3 tygodnie temu wyleczyłam poprzednią) wszystko jest w porządku :) rozmawialiśmy o tych badaniach prenatalnych, badanie dwóch białek z mojej krwi i pomiary Malucha, koszt 350zł... (ile Wy płaciłyście?) raczej się nie zdecydujemy... tak czy siak jeśli Dzidzi ma Downa czy inne cholerstwo tfu tfu!, to wyleczyć się tego nie da, a ciąży, mimo że do 20 tygodnia mamy do tego prawo, nie przerwiemy, kochamy Maleństwo i będziemy kochać bez względu na wszystko, mam 25 lat, żadnych obciążeń genetycznych w rodzinie nie mamy, musi być dobrze, nie ma innej opcji ;)
a podczas badania (było ok 10 rano) Maluch spał, ale jak już gin zaczęła mi tym usg gmerać to się obudził :) (podobno następne usg będzie juz przez brzuszek) po raz kolejny słyszeliśmy cudnie bijące serduszko :) badała przezierność karkową, wszystko ok, Maluch ma ok 6cm od pupci do główki, plus nóżki to będzie jakieś 9 :)
a jak mąż się cieszył! Jego miny są bezcenne! a jakie zakochane oczy :) z tego wszystkiego zapomnieliśmy zapytać o płeć, tzn kiedy będzie można określić... ale następna wizyta w połowie września, to będzie już 17 tydzień, więc może dowiemy się czy będziemy miec córę czy syna :) nie mogę się też doczekać ruchów, kiedy zaczniemy wchodzić w interakcje :)
 
dzisiaj my byliśmy na wizycie :) poza kolejną infekcją :baffled: (3 tygodnie temu wyleczyłam poprzednią) wszystko jest w porządku :) rozmawialiśmy o tych badaniach prenatalnych, badanie dwóch białek z mojej krwi i pomiary Malucha, koszt 350zł... (ile Wy płaciłyście?) raczej się nie zdecydujemy... tak czy siak jeśli Dzidzi ma Downa czy inne cholerstwo tfu tfu!, to wyleczyć się tego nie da, a ciąży, mimo że do 20 tygodnia mamy do tego prawo, nie przerwiemy, kochamy Maleństwo i będziemy kochać bez względu na wszystko, mam 25 lat, żadnych obciążeń genetycznych w rodzinie nie mamy, musi być dobrze, nie ma innej opcji ;)
a podczas badania (było ok 10 rano) Maluch spał, ale jak już gin zaczęła mi tym usg gmerać to się obudził :) (podobno następne usg będzie juz przez brzuszek) po raz kolejny słyszeliśmy cudnie bijące serduszko :) badała przezierność karkową, wszystko ok, Maluch ma ok 6cm od pupci do główki, plus nóżki to będzie jakieś 9 :)
a jak mąż się cieszył! Jego miny są bezcenne! a jakie zakochane oczy :) z tego wszystkiego zapomnieliśmy zapytać o płeć, tzn kiedy będzie można określić... ale następna wizyta w połowie września, to będzie już 17 tydzień, więc może dowiemy się czy będziemy miec córę czy syna :) nie mogę się też doczekać ruchów, kiedy zaczniemy wchodzić w interakcje :)

To fajnie że wszystko ok szkoda że te infekcje się tak Ciebie trzymają. Miejmy nadzieję że to już ostatnia :) :)
Co do tych badań o właśnie gin. zmierzył tylko tą przezierność karkową i na tym poprzestaliśmy bo też nawet gdyby było chore to byśmy nie usunęli. A za taką kwotę można piękne rzeczy maluszkowi kupić :)
 
Ania ty przynajmniej masz po drodze jakieś szpitale :-D ja mam do szpitala 90km i żadnego innego po drodze nie ma!!
MegiPegi ja tych badań też nie robię... tak się nic nie zdziała. zresztą nawet odradzali jeśli się nie ma obciążeń
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia to niewesolo poród na autostradzie,drodze?

Megi toć ty młoda zdrowa szkoda kasy na te badania, lepiej kup coś dzidzi. Fajnie że maluszek zdrów a płeć już nidlugo poznanie a i kopniaki w swoim czasie się pojawią
 
Do góry