reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

jestem załamana wczorajszą wizytą mam pecha we Wrocławiu do lekarzy .nie dość że godzinne opóźnienie to z lekarzem masakra wogóle nie chciał mi zrobić badań przezorności karku itd bo to trzeba w innym gabinecie trzeba się o osobno umówić a dzisiaj on i tak nie ma czasu bo opóźnienie:wściekła/y: to ciekawe dlaczego baby w rejestracji mi tego nie powiedziały skoro mówiłam że jestem w ciąży i muszę takie badania zrobić:wściekła/y: na moje pytanie czy on potrzebuje usg 3d do tego badania powiedział że nie tylko innego sprzętu.spytał czy coś mi dolega czy potrzebuje badania:szok: W warszawie na każdej wizycie byłam badana:confused2: wtedy powiedziałam że podobno mam torbiela na jajniku od roku trójkę cytologiczną a mdłości czasem bóle to chyba norma to z łaską kazał mi iść na fotel.Tam stwierdził że szyjka nie ładna i dlaczego po kolkoskopi nic mi z tym nie zrobili bo to zawsze idzie w kierunku gorszego ( czyli raka) i pewnie na porodówce będą mieli z tym problem czyli chyba sugestia cesarki:-(. Pytanie czy robiłam badanie na wirusa brodawczka ja mówie że nie bo skąd bym miała go mieć on na to że aktywne życie seksualne powiedziałam że mam jednego partnera a on złośliwie że mąż może ma lub miał inna:wściekła/y:powiedziałam że nie byłam pierwsza a zresztą co roku robie cytologie bo miałam 10 lat temu guza piersi i zawsze cytologia była dobra :no: Usg było chwilowe z tekstem że płód żywy bije serce i że już duże 13 tydz. 5 dzień żadnych pomiarów zdjęcia:-( powiedział że badania mam zrobić najpóźniej do wtorku jak tu nie będzie to na krynickiej pewnie jego prywatny gabinet i chce zarobić:wściekła/y: a jak spytałam o torbiela powiedział że nic nie widział ciekawa jestem kiedy miał zobaczyć na tak krótkim badaniu:-(ja go musiałam pytać kiedy wizyta czy za 3-4 tyg :no: po czym w rejestracji dowiedziałam się że ten lekarz od września nie pracuje(może i dobrze) więc spytałam tych babek czy mogą dać mi lekarza który poprowadzi mnie do końca ciąży one nie wiedzą a jeszcze stwierdziły że 500 przychodni nie dostało kontraktu z nfz już zaczyna się nawał pacjentek więc wizyty penie będą co 2,5 miesiąca:no:koszmar
 
reklama
Kaju strasznie Ci współczuje, wiem że w takich sytuacjach człowiek nie wie co powiedziec i dopiero później przychodzi na myśl odpowiednia wiązanka, ale temu lekarzowi przydałoby się żeby złożyć na niego skargę w NFZ i żeby spotkał się z mężem takiej pacjentki, mój jakby tam wpadł to by go chyba policja wyprowadziła, przecież to nie są żarty, jeżeli chciał szybko przyjmować to na internistę powinien iść. Dla mnie to takim ludziom powinni zabierać prawo do wykonywania zawodu, psuje tylko reputację innym lekarzom. Wogóle przychodnia też dziwna, jak oni sobie wyobrażają że ciężarna będzie przychodziła na wizyty co 2,5 miesiąca, przecież to nierealne!!!!!!!!!!!:no:

Zyczę Ci powodzenia w poszukiwaniu nowego lekarza oby był normalny i nie było problemu z wizytami i kontaktem telefonicznym w razie czego.
 
Kaja jeśli chodzi o kolejki u gina to ja czasami czekam 3 godz. ale nie powinnaś być tak potraktowana, poszukaj innego lekarza wiem że we Wrocławiu są dobrzy lekarze bo ode mnie z miejscowości dużo osób jeździ właśnie do Wrocławia 50km do lekarza.
 
Rzeczywiście beznadziejny typ z tego doktorka:crazy::crazy: Lepiej faktycznie poszukaj sobie nowego, sprawdzonego lekarza. Ja bym mu nagadała do słuchu...:wściekła/y: To nie jest rzeźnia, żeby tak traktować ludzi a tym bardziej kobiety w ciąży...:crazy:Co za buc...!!:crazy:
 
Cortina ale dzidzia:-) wciąż nie umiem uwierzyć, że to takie kruszynki a na fotkach się tak dumnie prezentują:-) super pamiątka!
Ania gratki! pięknie rośnie Twoja fasoleczka, a na zdjęcie poczekamy;-)
kaja brak słów na takiego lekarza:((( niestety niektórzy znaleźli się w takich gabinetach chyba przypadkiem:angry: udanych poszukiwań nowego ginka!
 
niektórzy chyba nigdy nie powinni być lekarzami... zmień przychodnię.. jak tak można w ogóle. obyś znalazła jakiegoś konkretnego lekarza!!!
 
kaja współczuję tych niemiłych przeżyć z lekarzem. konował i tyle:( wiem co czujesz też byłam nie raz traktowana zdawkowo wręcz po hamsku przez lekarzy- co prawda nie w ciąży, ale za każdym razem boli tak samo, a moze w ciazy bardziej w koncu tu chodzi o dziecko... Trzymam kciuki, żebyś znalazła dobrego specjalistę.
 
Hej mamuśki:-)

Właśnie wróciłam od mojej gin z nieplanowanej wizyty. Stan zapalny taki, że masakra. Dostałam globuli i pobrano mi wymaz i za tydzień się okaże co cholera się tam zalęgła:angry:

A najlepsze jest to, że widziałam mojego dzidziolka jak skacze:-) Pani doktor chciała sprawdzić czy wszystko ok i zrobiła mi szybkie USG przez brzuch. Jaka była radość w moich oczach jak zobaczyłam kompletnego ludzia (jeszcze nie wiadomo czy on czy ona):-), który skacze hihi a serducho bije jak szalone:-) W poniedziałek planowa wizyta i wtedy dowiem się więcej szczegółów
 
reklama
Do góry