reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

a ja załamka :( 7 kg...
2 tyg temu było 5 kg... po 4 dniach(po wyjściu ze szpitala 3 kg mniej)... jak tylko wróciłam do domu to już dodatkowe kilogramy.. wkurzam się! :-(
i nie waga jest tutaj najgorsza... bo ogólnie nie widzę po sobie tych 7 kg... przynajmniej jak jestem w spodniach... wszystko mi spłynęło do nóg!!! :-( wiem, ze to tylko woda w organizmie z którą niestety walczę od miesiąca... im bardziej walczę.. tym więcej tej wody... gin mówi, że jeszcze tragedii nie ma... najgorsze jest to że jedynym skutecznym sposobem na zwalczenie wody jest leżenie... a ja leżeniu mówię stanowcze i kategoryczne NIE! :angry:
 
reklama
a ja załamka :( 7 kg...
2 tyg temu było 5 kg... po 4 dniach(po wyjściu ze szpitala 3 kg mniej)... jak tylko wróciłam do domu to już dodatkowe kilogramy.. wkurzam się! :-(
i nie waga jest tutaj najgorsza... bo ogólnie nie widzę po sobie tych 7 kg... przynajmniej jak jestem w spodniach... wszystko mi spłynęło do nóg!!! :-( wiem, ze to tylko woda w organizmie z którą niestety walczę od miesiąca... im bardziej walczę.. tym więcej tej wody... gin mówi, że jeszcze tragedii nie ma... najgorsze jest to że jedynym skutecznym sposobem na zwalczenie wody jest leżenie... a ja leżeniu mówię stanowcze i kategoryczne NIE! :angry:
hej:)nawt nie wiedziałam ze jak sie woda zbiera w organizmie to trzeba leżec:szok:
nie martw sie tak ta waga ja jak szłam rodzić to wazyłam 90 kg!!!!!a jak przyszłam do domu po porodzie stanełam na wage patrze a tu aż 15 kg mnie super!!!!a jak zaczełam rodzic odeszły mi wody lekarz zaczoł naciskac na brzuch to on momentalnie sie zmniejszył taki był napompowany wodą:crazy:wiec sie nie przejmuj tak ta waga:)
 
Ja w 21 tygodniu mam na plusie 5 kg. Lekarz powiedział że spoko, ale jak na wadze się widzi 77kg to tak kolorowo to nie wygląda, ale cóż odmawiać sobie nie będę :-)
 
kizi... nie trzeba leżeć, ale mój gin mówi, że jest to wskazane... ale ja tam jednak wolę żeby mi się woda zbierała miż tłuszczyk więc chodzę, chodzę, chodzę...

czy któraś z was chodzi na basen?
 
reklama
Do góry