reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
to podobnie jak ja-w poniedziałek ważyłam się u polożnej i w 3 tyg tylko 700gprzybyło-a od początku ok 3,5kg:) Apetyt wciąż słaby...
 
u mnie 6.5 kg na plusie i od 2 miesięcy waha sie waga o te 0.5 kg.Ale niestety kosztuje mnie to duzo wyrzeczeń- zero słodyczy, wszystko tylko gotowane, żadnych sosików, kolacja o godz.18 i dalej post, nie mówiąc juz o słodyczach- tragedia, nie oszczędzałam sie tak przed ciążą, no ale wystarczy ,że zjem trochę więcej i zaraz waga leci w górę.W piątek idę na impreze do knajpki i aż się boję stanąć na wagę w sobotę.
 
u mnie 6.5 kg na plusie i od 2 miesięcy waha sie waga o te 0.5 kg.Ale niestety kosztuje mnie to duzo wyrzeczeń- zero słodyczy, wszystko tylko gotowane, żadnych sosików, kolacja o godz.18 i dalej post, nie mówiąc juz o słodyczach- tragedia, nie oszczędzałam sie tak przed ciążą, no ale wystarczy ,że zjem trochę więcej i zaraz waga leci w górę.W piątek idę na impreze do knajpki i aż się boję stanąć na wagę w sobotę.

Pamietaj ze jestes w ciazy i jesli masz ochote na cos to poprostu jedz, dieta w ciazy nie wchodzi w gre, ciaza ma swoje prawa:tak:nie mowie o obzarstwie ale kolacja o 18 ranyyy, ja bym nie usnela a moja kruszynka domagalaby sie am am:laugh2::laugh2::laugh2:Kochana waga niech leci w gore, wazne zeby dzidzius mial to czego potrzebuje;-):-):tak:
 
U mnie w 19 tyg 3 kg na plusie. Ciekawe, jak będzie po długim weekendzie, bo siedzę nad jeziorkiem i jakiś grill albo dwa się odbędą :-D
 
reklama
Do góry