reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Ja staram się jeść rozsądnie i nie objadać się. Chyba mi to na złe wychodzi bo nie mogę wyjść z anemii a kg i tak teraz szybciej przybywają i brzucholek rośnie na potęgę. Od jutra zaczynam jeść normalnie i z tej okazji jadę do mamusi na upragnione gołąbki mniammmmm:-)
 
reklama
Jogobelka-ciezko mi .... to fakt tym bardziej ze mieszkam na 4 pietrze bez windy, wiec sie nadreptam, ale nie chce ograniczac jedzenia, bo nie objadam sie za bardzo:tak:Nawet wczesniej potrafilam wiecej wmucic:-) Przytulam tyle ale o dziwo w spodnie sprzed ciazy wchodze:confused:, tyle ze na brzuszku sie nie zapne No i mam cala nowa kolekcje stanikow;-)
Sama jestem w szoku ze to juz 20kg:baffled: A moze waga jest popsuta:confused:
 
antek - nie łam sie! ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg - to też był niezły wynik ;)

a przez 4 miesiące wcale sie nie odchudzając zrzuciłam 35 kg! :tak: młody ze mnie wszystko wyssał... po samym porodzie schudłam tylko 6 kg

teraz 24t2d - waze 75,5 kg = 8,5 kg na plusie ... musze zainwestowac w jabłka to utrzymam troche wagę...
 
hej dziewczyny, a ja 31 tydz 152cm, waga przed ciążą 57 i teraz 7,5kg (waga wieczorna po całym dniu jedzenia i picia :-D) ale myślę ze ważyłabym znacznie wiecej gdyby nie fakt ze mam cukrzycę ciążową i muszę byc na diecie.
 
jagoooodka to powiem Ci,że tyjesz książkowo! :) Gin mi mówił, że od 6 msc to 0,5kg na tydzień to jest właśnie taka norma :)
 
Ja mam doła z moją wagą!:wściekła/y:Przed ciążą ważyłam 56kg,teraz jestem w 25tygodniu i już ważę72kg-przybrałam 16kg-SZOK:szok: Jestem niską osobą i nieciekawie to wygląda,jestem ciekawa ile jeszcze przybiore na wadze i czy pózniej to zgubie.:-(
 
reklama
Do góry