reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
Dla wszystkich, które się martwią swoją wagą- zajrzyjcie na wątek majowy o zrzucaniu wagi po ciąży:tak::-D Można się podbudować na duchu... mi pomogło ;-):-D:-D:-D
 
ja na razie 12... szacuję że 5kg to woda w moich nogach, które od 2 tyg przybierają monstrualnych kształtów:eek: przynajmniej z tego co zauważyłam to te 5 kg przybrałam odkąd powiększają się moje łydki i kostki.. a już wcześniej coś tam się w nich działo :baffled: pociesza mnie fakt, że to tylko woda.. mniej mnie pociesza fakt, ze jeszcze 2 takie tygodnie i nie stanę na stopę bo już mam małe deformacje...
 
A ja siem dzis wkurzyłam troszku jakie niektóre baby są złośliwe, takie niby komplementy prawią że aż się odechciewa jakby same nigdy w ciąży nie były:p spotkałam dziś taka pseudo znajomą przypadkowo a ona o matko ale przytyłaś, a jaki masz wielki brzuch...aż mi się głupio zrobiło:)startowałam z wagą 55kg na a wyglądałam podobno na znacznie mniej taką mam raczej drobną budowę nio a dziś (koniec 24 tyg) mam 7 kg na plusie nio i tak szczerze wcale nie czuje się jak jakieś monstrum wręcz przeciwnie mężunio też twierdzi że troszku więcej tu i ówdzie bardzo mi pasuje:))nio a takie baby to bym normalnie zastrzeliła przecież to normalne że kobietkom rosna brzuchy w ciąży!!!Dziewczyny jak sobie radzicie z takimi komplementami????Bo mi to troszku humor popsuło...chyba za bardzo sie wszystkim przejmuję;(
 
ja mam +8- 23 tydzień skończony, a głupie komentarze należy puścić mimo uszu. Ja się nie spotkałam jeszcze z jakimś przytykami, ale fakt może byc to denerwujące
 
reklama
A ja siem dzis wkurzyłam troszku jakie niektóre baby są złośliwe, takie niby komplementy prawią że aż się odechciewa jakby same nigdy w ciąży nie były:p spotkałam dziś taka pseudo znajomą przypadkowo a ona o matko ale przytyłaś, a jaki masz wielki brzuch...aż mi się głupio zrobiło:)startowałam z wagą 55kg na a wyglądałam podobno na znacznie mniej taką mam raczej drobną budowę nio a dziś (koniec 24 tyg) mam 7 kg na plusie nio i tak szczerze wcale nie czuje się jak jakieś monstrum wręcz przeciwnie mężunio też twierdzi że troszku więcej tu i ówdzie bardzo mi pasuje:))nio a takie baby to bym normalnie zastrzeliła przecież to normalne że kobietkom rosna brzuchy w ciąży!!!Dziewczyny jak sobie radzicie z takimi komplementami????Bo mi to troszku humor popsuło...chyba za bardzo sie wszystkim przejmuję;(
Ja bez przerwy słyszę "Jejku ale ty masz brzuch jak byś już miała rodzić" teściowa za każdym razem jak mnie widzi to "Oj bardzo ci urósł brzuch od ostatniego razu" i w kółko to samo :baffled: a ja wszystkim odpowiadam "Mam taki brzuszek większy bo mój bobas nie ma M! tylko całą willę dla siebie :-D"
 
Do góry